کد خبر:7044
پ
۱۳۹۶۰۱۲۷۱۷۲۸۰۵۲۹۰۱۰۵۵۱۵۰۴

دشمنان دست از پا خطا کنند با خاک یکسان خواهند شد

گروه استان‌ها – مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه دوکوهه سپاه گفت: موشک‌های نقطه‌زن ایران به سمت پایگاه‌های آمریکا روانه شد و نشان داد اگر دست از پا خطا کنند با خاک یکسان خواهند شد. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، حجت‌الاسلا..

دشمنان دست از پا خطا کنند با خاک یکسان خواهند شد

گروه استان‌ها – مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه دوکوهه سپاه گفت: موشک‌های نقطه‌زن ایران به سمت پایگاه‌های آمریکا روانه شد و نشان داد اگر دست از پا خطا کنند با خاک یکسان خواهند شد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسن تسخیری پیش‌ازظهر امروز در مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) که با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم در مسجد جامعه این شهر برگزار شد، با تسلیت این ایام به همه ملت ایران و مردم کردستان اظهار داشت: از حضور باشکوه همه مردم در این مکان ارزشمند تشکر می‌کنم.

وی گفت: حضرت امام خمینی(ره) از اولین لحظه عمرش تا آخرین لحظات زندگیش به قرآن عمل و بر نفس و علیه استکبار و استبداد قیام کرد و انقلاب اسلامی جهانی تشکیل داد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه دوکوهه سپاه با اشاره به اینکه حضرت امام(ره) همواره به آیه "قُلْ إِنَّمَا أَعِظُكُمْ بِوَاحِدَةٍ ۖ أَنْ تَقُومُوا لِلَّهِ" باور و تمسک می‌کرد، تصریح کرد: کسانی هستند دچار سکون و حرکت خود را از دست داده‌ و خنثی هستند، در حالی‌که امام فرموده قیام‌کنید و بقای شما در حرکت است.

وی با بیان اینکه اگر انسان در برابر دشمن قیام نکند، نابود خواهد شد، افزود: اگر قیام انسان لله باشد از احدی نخواهید ترسید، همانطور که امام راحل(ره) شجاعانه این راه را طی می‌کرد.

تسخیری با تاکید بر اینکه آمریکا نمی‌تواند هیچ غلطی بکند، خاطر نشان کرد: حضرت امام‌خمینی(ره) می‌فرمود جز خدا، از کدخدا نترسید در غیر اینصورت باید ناموس، شرف و غیرتتان را بدهید تا زندگی ذلت‌باری را قبول کنید.

وی با ذکر اینکه بیش از ۸۰کشور دنیا با تجهیزات مدرن و پیشرفته صدام را پشتیبانی می‌کرد، اما امام فرمود صدام از بین رفتنی است، اظهار کرد: راه امام راحل(ره) صراط‌المستقیم و باعث عزت، شرف و غیرت تمام ملت ایران و بیداری انسان‌های آزادی‌خواه خواهد شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه دوکوهه سپاه با بیان اینکه امام به مردم ایران باور داشت و با پشتیبانی ملت قیام کرد، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی بدانند امروز دهه نودی‌ها همانند همان نسل ۴۲ که انقلاب کردند، راه نظام را ادامه داده و به صاحب اصلیش حضرت بقیة الله الاعظم (روحی و ارواحنا له الفداء) تحویل خواهند داد.

وی با بیان اینکه امروزه ملت ایران با انسجام، اتحاد و وحدت در برابر بدخواهان ایستاده‌اند، عنوان کرد: دشمنان با جنگ‌های نظامی، اقتصادی، فرهنگی و ترکیبی تنها زحمت ما را زیاد کرده اما نمی‌توانند بر انقلاب غلبه پیدا کنند چراکه این‌ وعده الهی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه دوکوهه سپاه ابراز داشت: دشمنان می‌خواهند ملت ایران را ضعیف کنند اما سران آمریکایی بارها اذعان کرده که فشارها بر ایران دستاوردی نداشته است.

وی با بیان اینکه قدرت رسانه‌ای دشمن یک ابزار فریبنده است که می‌خواهند ملت ایران را خسته نشان دهند، ادامه داد: بعد از ۴۳سال ملت ایران این‌گونه همانند امروز باشکوه پای ارزش‌های انقلاب ایستاده و هیچ‌گاه تسلیم زورگویان عالم‌ نخواهند شد.

تسخیری یادآور شد: بعد از ۸۰سال هیچ قدرتی به خود جرات شلیک یک تیر مشقی به سمت آمریکا را نداد اما موشک‌های نقطه‌زن ایران به سمت پایگاه‌های آمریکا روانه شد و نشان داد اگر دست از پا خطا کنند با خاک یکسان خواهند شد.

وی با بیان اینکه امام تمام ملت‌ها را بیدار کرد، گفت: امروز ایران اسلامی پایگاه اسلام در جهان است، گرچه سختی و مشکلاتی داشته و با بی‌تدبیری مسئولان دوره‌های گذشته مواجه و عده‌ای از مسئولان وقت مقابل نظام قرار گرفتند اما این انقلاب سنگ‌های مسیر راه را برداشت و توقف نخواهد داشت.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در قرارگاه دو کوها سپاه با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی به کشورهای دیگر صادر و در یمن، نیجریه، آمریکا، اروپا و آفریقا است، عنوان کرد: وقتی قیام لله شد منحصر به یک منطقه جغرافیایی نخواهد شد و صدای محمد رسول الله(ره) و فریاد تکبیر مسلمانان در جهان به صدا و پرچم توحید در عالم اسلامی مستقر خواهد شد.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) منادی وحدت و تفریب است، گفت: دشمن تمام تلاشش را بر این گذاشته که بین مسلمانان تفرقه ایجاد کند و عده‌ای هم در داخل تفکر غربی داشته و به جای شعار وحدت شعار تفرقه سر می‌دهند که نباید به آنان اجازه جولان دهیم.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در قرارگاه دو کوهه سپاه با بیان اینکه گرچه مردم با مشکلات معیشتی مواجه بوده اما با تلاش مسئولان نظام با همراهی ملت از سختی‌ها عبور خواهیم کرد، خاطر نشان کرد: زمانی در این کردستان امنیت تامین نبود اما امروز با بصیرت و مجاهدت مردمان غیور این دیار دشمنان درونی و بیرونی را از استان بیرون رانده و امنیت پایدار برقرار است.

دشمن با ابزار هنر عمق ایمان مردم را می‌سنجد و مدام تودهنی می‌خورد / مردم تودهنی محکمی به تقدس‌ستیزی تکراریِ دشمن زدند‌ایجاد اختلاف بین مردم و معارف اهل بیت(ع) هدف شوم دشمن است

تسخیری تصریح کرد: هر کسی قدرت، ثروت و پیشه‌ای دارد، أَنْ تَقُومُوا لِلَّهِ را سرلوحه خود قرار دهد تا همواره دشمنان را با شکست روبه‌رو و نابود کنیم.

انتهای پیام/۴۸۱/ش

فدراسیون صنعت نفت ایران