کد خبر:3410
پ
۱۴۰۰۱۰۲۰۰۸۵۴۵۵۱۰۸۲۴۵۰۵۶۶۴

امیرعبداللهیان راهی مونیخ شد

وزیر امور خارجه کشورمان برای حضور در نشست کنفرانس امنیتی مونیخ، تهران را به مقصد مونیخ ترک کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان برای حضور در نشست کنفرانس امنیتی مونیخ، تهران را به مقصد مونیخ ترک کرد.
کنفرانس امنیتی مونیخ از امروز جمعه آغاز به ..

وزیر امور خارجه کشورمان برای حضور در نشست کنفرانس امنیتی مونیخ، تهران را به مقصد مونیخ ترک کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان برای حضور در نشست کنفرانس امنیتی مونیخ، تهران را به مقصد مونیخ ترک کرد.

کنفرانس امنیتی مونیخ از امروز جمعه آغاز به کار می‌کند و به مدت سه روز با حضور مقامات و کارشناسان امنیتی از کشورهای مختلف جهان برگزار می‌شود.

این نشست در سال جاری بعلت شیوع سویه اومیکرون با حضور تعداد محدودی از کشورها برگزار می‌شود.

مسکو نماینده‌ای به کنفرانس امنیتی مونیخ نمی‌فرستد/اعزام نیرو از اسپانیا به بلغارستانکنفرانس امنیتی مونیخ با وجود شیوع گسترده اومیکرون به صورت حضوری برگزار خواهد شد

بعد از آنکه کنفرانس امنیتی مونیخ برای دو سال متوالی به دلیل همه گیری کرونا به طور مجازی برگزار شد؛ از امروز، شاهد برگزاری این رویداد بین‌المللی به شکل حضوری خواهیم بود.

"کامالا هریس"، معاون رئیس جمهور آمریکا و "اولاف شولتز"، صدر اعظم آلمان همراه با ۳۵ نفر دیگر از سران کشورهای دنیا در کنفرانس امنیتی مونیخ امسال حضور خواهند داشت.

کنفرانس امنیتی مونیخ امسال در هتل مجلل Bayerischer Hof و تحت شرایط سختی برگزار می شود. به جای بیش از ۲ هزار شرکت کننده که در شرایط معمول در این کنفرانس شرکت داشتند امسال تنها ۶۰۰ مهمان در این کنفرانس پذیرفته خواهد شد.

این آخرین کنفرانس امنیتی مونیخ است که "وولفگانگ ایشینگر" به عنوان رئیس کنفرانس در آن حضور دارد و بعد از آن "کریستوف هوسگن"، مشاور سابق "آنگلا مرکل" جایگزین او خواهد شد.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران