کد خبر:5510
پ
۱۴۰۱۰۱۲۹۱۳۱۲۰۴۱۱۴۲۵۱۵۸۹۲۴

رسانه‌های صهیونیستی: امروز پهپادهای ایران بزرگترین تهدید برای اسرائیل هستند

رسانه‌های صهیونیستی با اشاره به پیام هشدارآمیز رئیس جمهور کشورمان به سران رژیم اشغالگر تاکید کردند که امروز پهپادهای ایران بزرگترین تهدید برای اسرائیل هستند. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های صهیونیستی با بازتاب اخبار مربوط به «روز ارتش» جمهوری اسلامی ایران اعلام ..

رسانه‌های صهیونیستی با اشاره به پیام هشدارآمیز رئیس جمهور کشورمان به سران رژیم اشغالگر تاکید کردند که امروز پهپادهای ایران بزرگترین تهدید برای اسرائیل هستند.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های صهیونیستی با بازتاب اخبار مربوط به «روز ارتش» جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند که پهپادهای تهاجمی این کشور امروز بزرگترین تهدید برای اسرائیل نسبت به آنچه که در سال‌های گذشته می‌دانستیم، هستند.

رسانه‌های صهیونیستی موضوع اصلی سخنرانی مقامات ایرانی به مناسبت روز ارتش را تقویت توانایی‌های ایران در زمینه پهپادهای تهاجمی عنوان کردند.

این رسانه‌ها گزارش دادند که ایران ازپهپاد بسیار پیشرفته‌ای به نام «کمان ۲۲» رونمایی کرده که می‌تواند به مسافت سه هزار کیلومتری برسد، یعنی مسافتی که اسرائیل (فلسطین اشغالی) را نیز پوشش می‌دهد.

در ادامه گزارش رسانه‌های صهیونیستی آمده است، ایران در حال تقویت رتبه نظامی خود با هواپیماهای هجومی است و این مسئله را باید به پیام هشدارآمیز رئیس جمهور ایران اضافه کنیم. رئیس جمهور ایران همچنین در ماه‌های اخیر تاکید کرده بود که اگر اسرائیل حرکتی علیه ایران انجام دهد این کشور قلب اسرائیل (اراضی اشغالی) را نشانه خواهد گرفت.

روز گذشته پهپاد چندمنظوره‌ بردبلند و راهبردی «کمان ۲۲» نیروی هوایی ارتش، در جریان مراسم رژه روز ارتش برای اولین بار به نمایش عمومی درآمد.

۴ ماموریت نیروی پدافند هوایی ارتش/ کشف، شناسایی، رهگیری و انهدام کوچک‌ترین تحرک دشمنانامام خامنه‌ای: امروز ارتش، دست بچّه‌های متدیّن و انقلابی است / نقش ویژه ارتش در جنگ تحمیلی

این پهپاد پهن پیکر بیش از سه هزار کیلومتر برد عملیاتی دارد و قادر به پرواز تا ارتفاع هشت هزار متری است؛ که از این دو حیث، نسبت به پهپادهای عملیاتی و چندمنظوره شاهد ۱۲۹ و مهاجر ۶ در سطح بالاتری قرار دارد؛ اگرچه در حوزه حمل تسلیحات نسبت به شاهد ۱۲۹ از قابلیت حمل سلاح با وزن کمتری برخوردار است.

آیت‌الله سید «ابراهیم رئیسی» رئیس‌جمهور کشورمان در سخنرانی خود در مراسم گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه کوچکترین تحرک دشمن از چشمان تیزبین نیروهای مسلح کشورمان مخفی نخواهد ماند، خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی که به دنبال عادی‌سازی روابط با برخی از کشورهای منطقه است بداند کوچکترین حرکت او هرگز از چشمان تیزبین و اشراف اطلاعاتی نیروهای مسلح و امنیتی جمهوری اسلامی مخفی نخواهد ماند.

رئیسی با تأکید بر اینکه هرگونه تحرک رژیم صهیونیستی علیه کشورمان، پاسخ قاطع نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را به دنبال خواهد داشت، به سران این رژیم گوشزد کرد: بدانید قدرت عظیم و مهیب نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران لحظه‌ای شما را آرام نخواهد گذاشت.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران