کد خبر:5821
پ
۱۳۹۷۰۳۱۲۱۲۵۹۲۹۵۹۸۱۴۳۰۰۸۳۴

رئیس ستاد انتفاضه و قدس: هیبت دروغین ارتش صهیونیستی فروریخته است

رمضان شریف راهپیمایی روز جهانی قدس امسال را متفاوت تر از گذشته دانست و تاکید کرد: با شکسته شدن رویای شکست ناپذیری ارتش صهیونیستی، قلعه بنا شده در ذهن صهیونیست‌ها در سرزمین‌های اشغالی فرو ریخته است. – اخبار سیاسی – به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، در آستانه فرارسیدن روز جهانی قدس و رستاخیز امت اسل..

رمضان شریف راهپیمایی روز جهانی قدس امسال را متفاوت تر از گذشته دانست و تاکید کرد: با شکسته شدن رویای شکست ناپذیری ارتش صهیونیستی، قلعه بنا شده در ذهن صهیونیست‌ها در سرزمین‌های اشغالی فرو ریخته است.

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، در آستانه فرارسیدن روز جهانی قدس و رستاخیز امت اسلامی در حمایت از آرمان قدس و فلسطین؛ رمضان شریف رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تاکید بر اینکه به توفیق الهی فردا شاهد روز قدس متفاوتی خواهیم بود ،گفت: تلاقی روز جهانی قدس امسال با تحولات اخیر و پیروزی‌های روزافزون و گسترده انتفاضه قدس و مبارزه ملت فلسطین که در سراسر سرزمین های اشغالی ۱۹۴۸ ، ۱۹۶۷، کرانه باختری و غزه و پهنه ۲۷ هزار کیلومتری اشغالگری رژیم غاصب پدیدار شده است، بیانگر فروپاشی اراده آهنین سیستم‌های دفاعی و امنیتی صهیونیست‌ها است و نویدبخش روز قدس متفاوتی در تاریخ جهان اسلام خواهد بود.

وی افزود: روز قدس فردا در شرایطی در تاریخ امت اسلامی و مبارزات ملت فلسطین ثبت می‌شود که ابهت ظاهری ارتش رژیم جعلی و موقت صهیونیستی در هم فرو ریخته است و صهیونیست ها خود نیز به این واقعیت اذعان دارند.

رئیس ستاد انتفاضه و قدس با تاکید بر اینکه تو هم شکست‌ناپذیری ارتش صهیونیستی نتیجه ای جز آبروریزی برای صهیونیست‌ها و حامیان آن نداشته است، تصریح کرد: به فضل الهی همانگونه که مقام معظم رهبری و ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای( مد ظله العالی) شارت داده‌اند، با شکسته شدن طلسم شیطانی غصب فلسطین، فوری ترین مسئله جهان اسلام یعنی فلسطین با انرژی عظیم امت اسلامی حل خواهد شد.

رمضان شریف با دعوت از اقشار و آحاد مختلف ملت مومن، انقلابی و بابصیرت ایران اسلامی برای حضور باشکوه، منسجم ،متراکم و گسترده در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس گفت: بعد از دو سال راهپیمایی خودرویی به دلیل شرایط کرونایی کشور ، ملت مسلمان و روزه‌دار ایران با حضور گسترده خود در همه شهرها و روستاهای کشور با رعایت دستورالعمل ها و توصیه های بهداشتی، حماسه بزرگ و شگفت انگیز دیگری در صحنه حمایت از مبارزه ملت مظلوم و مقتدر فلسطین خلق خواهند کرد و تاثیرات و پیامدهای آن در صحنه دستاوردهای پیروزمندانه امت اسلامی در این عرصه مقدس را به رژیم پلید و موقت صهیونیستی و متحدان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای آن یادآور خواهند شد.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران