کد خبر:5259
پ
۱۴۰۱۰۱۲۲۲۲۴۴۳۲۱۷۸۲۵۱۲۱۶۱۴

حاشیه دیدار استقلال – نساجی| اشتباه فاحش مجیدی در تشخیص گل/ درخواست سرمربی آبی‌ها برای تشویق خاقانی

فرهاد مجیدی و نیمکت‌نشینان استقلال در صحنه مشکوک به گل ‌آبی‌پوشان دچار اشتباهی فاحش شدند. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال استقلال و نساجی در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از ساعت ۲۰:۳۰ امشب (دوشنبه) در ورز..

فرهاد مجیدی و نیمکت‌نشینان استقلال در صحنه مشکوک به گل ‌آبی‌پوشان دچار اشتباهی فاحش شدند.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال استقلال و نساجی در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از ساعت ۲۰:۳۰ امشب (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در پایان نود دقیقه به نتیجه تساوی بدون گل انجامید و حالا برنده بازی باید در وقت‌های اضافی و یا ضربات پنالتی مشخص شود.

* در دقایق ابتدایی نیمه دوم بازی پس از اعلام خطای بازیکن استقلال توسط داور فرهاد مجیدی به تصمیم داور اعتراض کرد.

* زمانی که سبحان خاقانی هافبک تیم فوتبال استقلال قصد خروج از زمین بازی را داشت، فرهاد مجیدی از نیمکت‌نشینان خواست او را تشویق کنند.

* در اکثر دقایق بازی در نیمه دوم بازیکنان نساجی اقدام به وقت‌کشی می‌کردند که این موضوع به مذاق هواداران استقلال خوش نیامده و بارها به این موضوع اعتراض کردند.

* اوج هیجان و استرس بازی در ثانیه‌های پایانی بازی بود، زمانی که ضربه صالح حردانی پس از برخورد با تیرک افقی دروازه به زمین برگشت. در این لحظه نیمکت‌نشینان استقلال و فرهاد مجیدی به شدت به تصمیم داور اعتراض کردند و اعتقاد داشتند که توپ گل شده، ولی پس از بازبینی صحنه تلویزیونی معلوم شد توپ حردانی از خط دروازه عبور نکرده است.

* اکثر هواداران استقلال پیش از شروع وقت‌های اضافی با هم درباره اینکه اگر بازی به پنالتی کشیده شود مجیدی به رضایی اعتماد خواهد کرد یا اینکه سیدحسین حسینی در چارچوب قرار خواهد گرفت، صحبت می‌کردند.

حاشیه دیدار استقلال – نساجی| لباس قرمز نساجی روی اعصاب استقلالی‌ها/ سکونشینی شجاعی و حضور یک نیمه‌ای سوریان + عکس

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران