کد خبر:6134
پ
۱۴۰۱۰۲۱۷۱۱۱۷۱۸۱۶۲۵۲۷۶۰۷۴

نگرانی مقام سابق رژیم صهیونیستی از نابودی رژیم اسرائیل

نخست‌وزیر پیشین رژیم صهیونیستی طی گزارشی از نابودی این رژیم در پایان دهه هشتم ابراز نگرانی کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، «ایهود باراک» نخست‌وزیر پیشین رژیم صهیونیستی ابراز نگرانی کرد که اسرائیل در معرض «نفرین» دهه ه..

نخست‌وزیر پیشین رژیم صهیونیستی طی گزارشی از نابودی این رژیم در پایان دهه هشتم ابراز نگرانی کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، «ایهود باراک» نخست‌وزیر پیشین رژیم صهیونیستی ابراز نگرانی کرد که اسرائیل در معرض «نفرین» دهه هشتم قرار می‌گیرد و عمر آن پیش از هشتادمین سالگرد تأسیسش پایان یابد.

ایهود باراک در مقاله‌ای در روزنامه عبری «یدیعوت آحارانوت» نوشت: «در طول تاریخ یهود، یهودیان بیش از هشتاد سال حاکمیت نداشتند، مگر در دو دوره داود و دوره حشمونیان و در هر دو دوره، آغاز فروپاشی آنها در دهه هشتم بوده است».

به گزارش فلسطین الیوم، وی افزود: «تجربه کابینه کنونی اسرائیل سومین تجربه است و اکنون در دهه هشتم عمر خود قرار دارد و بیم آن می‌رود که نفرین دهه هشتم مانند قبل بر سر آن نازل شود».

تظاهرات بحرینی‌ها در محکومیت تجاوزات رژیم اسرائیل در مسجدالاقصیناکامی صهیونیستها در برابر عملیات‌های ضد اسرائیلی

باراک همچنین اعلام کرد که تنها کابینه‌های اسرائیل در معرض نفرین دهه هشتم قرار نگرفته‌اند؛ بلکه برخی از دولت‌ها و حکومت‌های جهان در آمریکا، ایتالیا و روسیه به نفرین دهه هشتم دچار شدند.

پیش از این نیز «اسحاق بریک» رئیس سابق کمیته شکایات ارتش رژیم صهیونیستی و ژنرال بازنشسته ارتش این رژیم تأکید کرده بود که با توجه به توانمندی روزافزون گروه‌های مقاومت، این رژیم مسیر زوال و نابودی را طی می‌کند.

اسرائیل در شرایط فعلی با مشکلات امنیتی ـ سیاسی و اقتصادی روبه‌رو است. بحران مشروعیت در سرزمین‌های ‌اشغالی به دنبال فساد مقامات صهیونیستی باعث شده است که حتی نهادهای اطلاعاتی غربی نیز نسبت به بقای اسرائیل با دیدهشک و تردید نگاه کنند.

هرچند بسیاری از صهیونیست‌ها معتقدند که فروپاشی اسرائیل از درون خواهد بود اما باید توجه کرد که در جریان جنگ ۱۱ روزه این واقعیت اثبات شد که موشک‌های مقاومت و افزایش توانمندی آن در کنار ضعف‌های دفاعی رژیم صهیونیستی باعث خواهد شد که هر گونه ماجراجویی این رژیم پایان آن را رقم بزند.

انتهای پیام/؛

فدراسیون صنعت نفت ایران