کد خبر:7758
پ
۱۴۰۱۰۳۳۱۱۹۳۸۲۱۵۷۸۲۵۵۶۰۵۱۴

پیام تسلیت رییس سازمان مالیاتی برای نوجوان پیام آور مالیات

داود منظور به مناسبت درگذشت فاطمه جهان تیغ نوجوان هنرمند پیام‌آور فرهنگ مالیاتی پیام تسلیت صادر کرد. – اخبار اقتصادی – به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، داود منظور معاون وزیر و رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور به مناسبت درگذشت فاطمه جهان تیغ نوجو..

داود منظور به مناسبت درگذشت فاطمه جهان تیغ نوجوان هنرمند پیام‌آور فرهنگ مالیاتی پیام تسلیت صادر کرد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، داود منظور معاون وزیر و رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور به مناسبت درگذشت فاطمه جهان تیغ نوجوان هنرمند پیام‌آور فرهنگ مالیاتی پیام تسلیت صادر کرد.

متن پیام به این شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
دریغ و افسوس که فرزند خردسالمان فاطمه جهان تیغ ، هنرمند نوجوان نقاش و پیام آور فرهنگ مالیاتی ، پایان نقشهای ماندگار کودکانه خود را امضاء نمود .
فاطمه عزیز با اینکه تمام عمر کوتاهش در گیر بیماری پروانه ای بود اما امید و نشاط را همیشه در نگاه و نقشش به ما هدیه داد.
فاطمه عزیز با خلق آثار ارزشمند و نگاه خلاقانه خود عشق و هنر را درهم آمیخته و با حضور متوالی در چند دوره جشنواره نقاشی سهم من از مالیات، یادگار جاودانی از خود به نظام مالیاتی و میهن عزیزمان تقدیم کرد. مالیات ما پشتوانه فاطمه هایی ست تا جهان را هرچه زیباتر و بهتر برای انان بسازیم.
اینجانب فقدان این عزیز از دست رفته را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن عزیز سفر کرده، رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر آرزومندم.
داود منظور
معاون وزیر و رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران