کد خبر:9724
پ
۱۴۰۰۰۴۱۲۰۹۲۱۲۱۳۰۰۲۳۱۳۸۲۶۴

۳ زن در سد "گلوگاه کورین" زاهدان غرق شدند

رئیس سازمان آتش‌نشانی زاهدان گفت: سه زن بعد از ظهر امروز در آب‌های پشت سد بخش “کورین” زاهدان غرق شدند و جنازه آنها توسط آتش‌نشانان و مردم محلی از آب خارج شد. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و..

رئیس سازمان آتش‌نشانی زاهدان گفت: سه زن بعد از ظهر امروز در آب‌های پشت سد بخش "کورین" زاهدان غرق شدند و جنازه آنها توسط آتش‌نشانان و مردم محلی از آب خارج شد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان، ابراهیم شهریاری اظهار کرد: در ساعت ۱۵:۳۶ امروز با دریافت خبر غرق شدن سه زن جوان در سد "گلوگاه" بخش "کورین" از توابع زاهدان، ستاد فرماندهی و مرکز کنترل عملیات بی‌درنگ تیم تخصصی غواصی خود را به محل حادثه اعزام کرد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان افزود: بنابر اظهارات شاهدان این حادثه، ظهر امروز سه زن جوان داخل سد رفته و پس از دقایقی خبری از بیرون آمدن آنان از زیر آب نشد.

۵ نفر در یک استخر کشاورزی تایباد غرق شدند۴ عضو یک خانواده بر اثر غرق شدگی در رودخانه کارون در گتوند غرق شدندنجات یک شناور از خطر غرق شدگی توسط یگان شناوری منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه

وی ادامه داد: با توجه به اینکه محل بروز حادثه خارج از محدوده شهری بود پس از هماهنگی با فرمانداری زاهدان، تیم غواصی آتش‌نشانان اعزام و پس از تلاش فراوان حدود ساعت ۱۸ جسد بی‌جان دو زن جوان از داخل آب بیرون کشیده و برای انجام مراحل قانونی تحویل عوامل انتظامی شد. پیکر یکی از غرق شدگان توسط اهالی محل قبل از رسیدن آتش‌نشانان از آب بیرون آورده شده بود.

انتهای پیام/۳۹۳/ح

فدراسیون صنعت نفت ایران