کد خبر:6818
پ
۱۳۹۷۱۱۲۵۱۶۲۴۵۸۸۹۰۱۶۶۵۱۰۶۴

آغاز عملیات ذخیره سازی گاز برای فصل سرما

مدیر عامل شرکت مناطق نفت مرکزی ایران از سرعت بخشی به تعمیرات اساسی برای جلوگیری از قطع گاز در زمستان خبر داد. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی حیدری مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران درباره ذخیره سازی گاز در ایام سرد سال گفت : شرکت ن..

آغاز عملیات ذخیره سازی گاز برای فصل سرما

مدیر عامل شرکت مناطق نفت مرکزی ایران از سرعت بخشی به تعمیرات اساسی برای جلوگیری از قطع گاز در زمستان خبر داد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی حیدری مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران درباره ذخیره سازی گاز در ایام سرد سال گفت : شرکت نفت‌ مناطق مرکزی ایران در گستره بیش از ۱۶ استان کشور ، ماموریت ویژه تولید نفت و گاز کشور را در بخش خشکی به عهده دارد از این رو برای تداوم گاز رسانی روند کار در این مناطق را تغییر داده است.

وی با اشاره به حفظ تولید پایدار در طول سال ادامه داد : توسعه میدانهای گازی مناطق مرکزی ایران اولویت اول ما در این شرکت می‌باشد و بر همین اساس نزدیک به ۱۷ میدان گازی از مرحله تفاهم نامه به مرحله قرارداد رسیده است.

مدیرعامل شرکت مناطق نفت مرکزی ایران با موفقیت آمیز خواندن پروژه های ذخیره سازی گاز در سراجه قم گفت : یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ما ، تلاش برای همکاری های بیشتر در زمینه ذخیره سازی گاز است از این رو شرکت ملی نفت ایران با ماموریت ویژه به شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در بحث بالادستی ما را مکلف به توسعه پروژه های ذخیره سازی کرده است.

حیدری با تاکید بر نگهداشت تولید در کنار ذخیره سازی خاطر نشان کرد: در همین راستا سعی خواهیم کرد با تلاش شبانه روزی کارکنان صنعت نفت برای کوتاه کردن زمان تعمیرات اساسی ، بازه زمانی بیشتری را برای تزریق گاز در میدان های نیازمند به ذخیره سازی گاز برای فصل سرما ، اختصاص دهیم.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران