کد خبر:6898
پ
۱۴۰۱۰۳۰۸۰۹۰۵۳۷۳۸۲۲۵۴۱۲۶۲۴

استاندار خوزستان: ۳۸ مفقودی در متروپل اعلام شد/ شناسایی ‌۳ پیکر مجهول الهویه ‌

گروه استان‌ها ـ ‌‌استاندار خوزستان با اشاره به آخرین وضعیت جست‌وجوی پیکرهای مفقودان حادثه متروپل گفت: بر اساس آمار اولیه و بنا به اعلام خانواده‌ها، ۳۸ نفر به ما اعلام مفقودی شده است. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از آبادان، صادق خلیلیان پ..

استاندار خوزستان: 38 مفقودی در متروپل اعلام شد/ شناسایی ‌3 پیکر مجهول الهویه ‌

گروه استان‌ها ـ ‌‌استاندار خوزستان با اشاره به آخرین وضعیت جست‌وجوی پیکرهای مفقودان حادثه متروپل گفت: بر اساس آمار اولیه و بنا به اعلام خانواده‌ها، ۳۸ نفر به ما اعلام مفقودی شده است.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آبادان، صادق خلیلیان پیش از امروز در حاشیه حضور در ساختمان متروپل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تاکنون پیکر ۲۹ نفر از زیر آوار خارج شده است. از این ۲۹ نفر، سه پیکر مجهول‌الهویه هستند. همچنان در حال جست‌وجو برای پیدا کردن باقی پیکرها هستیم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا درخواست آخرین خانواده‌ای که ادعا دارد فردی بر اساس مستندات در زیر آوار هست را پیگیری و پیکرها را خارج کنیم.

وی با بیان اینکه بر اساس آمار اولیه و بنا به اعلام خانواده‌ها، ۳۸ نفر به ما اعلام مفقودی شده است، افزود: در جلسه‌ای که بعد از ظهر دیروز با حضور وزیر کشور برگزار شد، قرار شد بعد از مقاوم‌سازی ساختمان در چهار جبهه کار آواربرداری را انجام دهیم.

استاندار خوزستان تصریح کرد : در حال حاضر این چهار جبهه کاری فعال شده‌اند و از چهار جهت به مناطق حساس رسیده‌ایم. امیدواریم هر چه سریع‌تر با توجه به خطراتی که در خصوص ریزش متروپل وجود دارد بتوانیم کار آواربرداری را انجام دهیم و پیکرهای گرفتار زیر آوار را خارج کنیم.

خلیلیان ادامه داد: تمام مناطق احتمالی که ممکن است این پیکرها در منطقه حضور داشته باشند را شناسایی کرده‌ایم و کار آواربرداری بر این نقاط متمرکز شده است.

انتهای پیام/ش

فدراسیون صنعت نفت ایران