کد خبر:6974
پ
۱۴۰۱۰۳۱۰۱۱۰۳۱۶۷۹۶۲۵۴۲۹۸۴۴

استاندار کرمان: نظارت دستگاه قضایی بر دستگاه‌های اجرایی در پیشگیری از وقوع جرم تاثیرگذار است

گروه استان‌ها- استاندار کرمان گفت: جنبه نظارتی دستگاه قضایی بر دستگاه‌های اجرایی و اعمال این نظارت‌ها در پیشگیری از وقوع جرم و چالش‌های بعدی بسیار تاثیرگذار است. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمدمهدی فداکار صبح امروز در نشست با..

استاندار کرمان: نظارت دستگاه قضایی بر دستگاه‌های اجرایی در پیشگیری از وقوع جرم تاثیرگذار است

گروه استان‌ها- استاندار کرمان گفت: جنبه نظارتی دستگاه قضایی بر دستگاه‌های اجرایی و اعمال این نظارت‌ها در پیشگیری از وقوع جرم و چالش‌های بعدی بسیار تاثیرگذار است.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمدمهدی فداکار صبح امروز در نشست با حجت‌الاسلام ابراهیم حمیدی رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به اینکه اقامه عدل از ضروریات حکومت اسلامی است، اظهار داشت: اعمال حق و عدالت نیاز به دستگاهی دارد که در این راستا اقدام کند.

وی با بیان اینکه اقامه عدل در جامعه مسئولیت بسیار سنگینی است گفت: البته این مسئولیت سنگین پاداش بزرگی را نیز برای کسانی که اقامه عدل را به عهده دارند، در پی دارد.

استاندار کرمان با بیان اینکه عدل و عدالت از ضروریات جامعه و حکومت اسلامی بوده که باید اعمال حق و عدالت را بر اساس قانون اجرا کرد گفت: این مهم با تلاش شبانه روزی دستگاه قضا محقق می‌شود.

وی گفت: مطمئن هستیم که دستگاه قضایی در استان کرمان پشتیبانی و حمایت لازم از دستگاه‌های اجرایی به منظور رفع مشکلات موجود را در دستور کار دارد.

وی همکاری دستگاه قضایی را رکن اصلی در شورای تامین دانست و تاکید کرد: پشتیبانی‌های دستگاه قضایی در اجرای کردن مصوبات شورای تامین از اهمیت بسزایی برخوردار است.

رئیس کل دادگستری استان کرمان: تصمیمات دولت برای ریشه‌کن کردن مفاسد اقتصادی شجاعانه بودسرقت، خشونت و تصادفات ۳ اتهام اول استان کرمان استرئیس کل دادگستری استان کرمان: جامعه وکلا و کارشناسان بازوان دستگاه قضایی در احقاق حق مردم و اجرای عدالت هستند

فداکار به جنبه نظارتی دستگاه قضایی بر دستگاه‌های اجرایی نیز اشاره و بیان کرد: اعمال این نظارت‌ها در پیشگیری از وقوع جرم و چالش‌های بعدی بسیار تاثیرگذار است.

وی با بیان اینکه آماده هستیم که از نظریات مشورتی و فنی دستگاه قضایی به منظور اجرای بهتر برنامه‌ها و طرح‌ها استفاده کنیم افزود: نگاه دستگاه‌های نظارتی بر کمک به دستگاه‌های اجرایی باشد تا هزینه‌ها برای مردم و جامعه کاهش یابد.

انتهای پیام/۵۱۱/ح

فدراسیون صنعت نفت ایران