کد خبر:5966
پ
۱۴۰۱۰۱۲۵۱۴۰۲۴۶۸۵۸۲۵۱۳۱۸۶۴

امام جمعه بندرعباس: دشمن به دنبال شرطی کردن اقتصاد کشور با معطل نگه داشتن مسئله برجام است

گروه استان‌ها- نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به بد عهدی طرف‌های مقابل ایران در برجام گفت: دشمن و به خصوص آمریکا به دنبال شرطی کردن اقتصاد کشور با معطل نگه داشتن مسئله برجام است. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، حجت ..

امام جمعه بندرعباس: دشمن به دنبال شرطی کردن اقتصاد کشور با معطل نگه داشتن مسئله برجام است

گروه استان‌ها- نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به بد عهدی طرف‌های مقابل ایران در برجام گفت: دشمن و به خصوص آمریکا به دنبال شرطی کردن اقتصاد کشور با معطل نگه داشتن مسئله برجام است.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده در خطبه‌های عید فطر بندرعباس ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر اظهار داشت: از خداوند می‌خواهیم تمام دعا و نماز و روزه ما را در ماه رمضان به کرم خود بپذیرد.

وی افزود: ماه مبارک رمضان با کوله باری از برکات و دستاوردهایی که به دست آوردیم گذشت در این اردوگاه رمضان تمرین‌های لازم را به عمل آوردیم و تحمل گرسنگی و تشنگی را داشتیم تا به یاد روز قیامت و گرسنگی و تشنگی محرومان و مستضعفان باشیم.

امام جمعه بندرعباس گفت: در ماه رمضان با قرآن ارتباط برقرار کرده و در کلاس درس رمضان شرکت کردیم و درس صبر و بردباری آموختیم و آموختیم که می‌شود در برابر نفس اماره ایستاد و به همین منوال در برابر دشمنان بیرون نیز می‌توان ایستاد.

وی تصریح کرد: باید درس‌هایی که از ماه رمضان گرفتیم را حفظ و صیانت کنیم و ارتباط با خداوند، قرآن، دعا و مناجات را فراموش نکنیم و تلاش کنیم از آموخته‌های رمضان برای ۱۱ ماه دیگر استفاده کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره بر اینکه دولت آمریکا دولتی زیاده خواه است گفت: شرایط داخلی و خارجی دولت آمریکا خوشبختانه بی ثبات و فاقد اعتبار است و توان حل مسائلی همچون برجام را ندارد.

وی افزود: این دولت آمریکا دولتی زیاده خواه است و تلاش می‌کند با زباذه خواهی از مسئله برجام عبور کند اما ملت شریف ایران پیرو دستورات مقام معظم رهبری مقاوم ایستاده است.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده گفت: امریکا به دنبال مقصر سازی است و می‌خواهد ملت ایران را مقصر جلوه دهد که این ملت و دولت شرایط جدید برجام را نخواست در حالی که ما همان شرایط گذشته را پذیرفته بودیم.

امام جمعه اردبیل: رتبه‌بندی معلمان یک ضرورت اساسی بودامام جمعه بوشهر: وحدت و انسجام ملت ایران توطئه‌های جهان غرب را خنثی کرده استامام جمعه شیراز: در غزلیات سعدی "غیرت، عفت و حیا" موج می‌زند/ باید عشق‌ورزی‌هایمان سعدی گونه باشد

وی ادامه داد: دشمن به دنبال شرطی کردن اقتصاد ایران است و می‌خواهند اقتصاد ایران وابسته به برجام باشد در حالی که ما منتظر برجام نمی‌مانیم و دولت و ملت تلاش خواهند کرد مشکلات کشور را با استفاده از ظرفیت‌های درونی حل کنند.

امام جمعه بندرعباس گفت: دشمن مجبور و محکوم است که این رفتار را انجام دهد که برجام را بپذیرند چه نپذیرند شکست خورده‌اند چون که در هر صورت برنده ملت عزیز ایران است.

وی تصریح کرد: امروز چشم و گوش نظام و دیده بان انقلاب اسلامی ما رهبر معظم انقلاب است که در مسائل سیاسی و اجتماعی نگاه به سمت دیگری نباید باشد که کدام گروه سیاسی چه می‌گوید ما یک خط و مسیر داریم که آن هم مسیر رهبری است که با نگاهی بصیرانه و با تدبیر مسائل کشور را رصد می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: موفقیت و پیروزی کشور در گرو تبعیت از اوامر رهبر معظم انقلاب و ولایت فقیه است و راه سعادت و خوشبختی ملت ایران رقم خواهد خورد.

انتهای پیام/۸۶۴/ش

فدراسیون صنعت نفت ایران