کد خبر:11469
پ
۱۴۰۱۰۷۱۷۲۲۲۱۱۷۷۱۷۲۶۲۲۲۷۰۴

امیرعبداللهیان: ایران به هیچ عنوان سلاح برای به کار گیری در جنگ اوکراین در اختیار هیچ طرفی قرار نداده است

امیرعبداللهیان بار دیگر تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران به هیچ عنوان سلاح برای به کار گیری در جنگ اوکراین در اختیار هیچ طرفی قرار نداده و موضع اصولی جمهوری اسلامی ایران مخالفت با تسلیح هر یک از طرفین این جنگ و با هدف توقف جنگ است. – اخبار بین الملل ..

امیرعبداللهیان: ایران به هیچ عنوان سلاح برای به کار گیری در جنگ اوکراین در اختیار هیچ طرفی قرار نداده است

امیرعبداللهیان بار دیگر تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران به هیچ عنوان سلاح برای به کار گیری در جنگ اوکراین در اختیار هیچ طرفی قرار نداده و موضع اصولی جمهوری اسلامی ایران مخالفت با تسلیح هر یک از طرفین این جنگ و با هدف توقف جنگ است.

– اخبار بین الملل –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دیدار پاول یابلونسکی معاون وزیر امور خارجه لهستان با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان افق همکاری های دو کشور در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و موضوعات کنسولی مورد گفتگو و تبادل نظر قرار گرفت.

وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار با استقبال از فعال سازی مناسبات دو کشور در حوزه های مختلف بر نبود محدودیت در ارتقای روابط فیمابین و استفاده از ظرفیتهای موجود برای توسعه مناسبات تاکید کرد.

امیرعبداللهیان در موضوع اوکراین نیز بار دیگر تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران به هیچ عنوان سلاح برای به کار گیری در جنگ اوکراین در اختیار هیچ طرفی قرار نداده و موضع اصولی جمهوری اسلامی ایران مخالفت با تسلیح هر یک از طرفین این جنگ و با هدف توقف جنگ است.

پاول یابلونسکی معاون وزیر امور خارجه لهستان نیز با تشکر از تبیین دیدگاه های کشورمان در موضوعات مورد علاقه دو کشور از سوی وزیر امور خارجه، دیدگاه لهستان در موضوعات مختلف از جمله روابط دو جانبه و مسائل مهم منطقه و موضوعات بین المللی را تشریح کرد.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران