کد خبر:6465
پ
۱۴۰۰۱۲۱۷۱۳۰۶۰۵۴۶۰۲۴۹۲۸۲۷۴

اهدای اعضای بدن معلم خراسان شمالی به بیماران جان دوباره بخشید

گروه استان‌ها- اعضای بدن معلم فداکار مرحوم شیرالله یزدانی پس از مرگ مغزی به چند بیمار نیازمند اهدا عضو جان دوباره بخشید. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم ازبجنورد٬ به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی٬ اهدای اعضای بدن یک فرهنگی ب..

اهدای اعضای بدن معلم خراسان شمالی به بیماران جان دوباره بخشید

گروه استان‌ها- اعضای بدن معلم فداکار مرحوم شیرالله یزدانی پس از مرگ مغزی به چند بیمار نیازمند اهدا عضو جان دوباره بخشید.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازبجنورد٬ به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی٬ اهدای اعضای بدن یک فرهنگی بازنشسته در استان خراسان شمالی به چند بیمار محتاج پیوند جان دوباره بخشید.

اهدای عضو ۲ مرگ مغزی در اصفهان به ۶ نفر زندگی بخشیدهفتمین مورد رضایت اهدای عضو در همدان برای کودک ۸ ساله انجام شدجوان کاشانی با اهدای عضو جان چهار نفر را از مرگ حتمی نجات داد

بر این اساس در اقدامی خداپسندانه اعضای بدن فرهنگی بازنشسته بیمار مرگ مغزی در شهرستان راز و جرگلان به بیماران نیازمند پیوند اهدا شد.

پس از اعلام مرگ مغزی زنده یاد شیرالله یزدانی از سوی پزشکان، در اقدامی خداپسندانه و با رضایت خانواده اعضای بدن این فرهنگی بازنشسته پس از اعزام به بیمارستان‌های مشهد مقدس٬ به چند بیمار نیازمند٬ اهدا شد.

انتهای پیام/۳۱۱/ح

فدراسیون صنعت نفت ایران