کد خبر:9651
پ
۱۴۰۱۰۵۲۵۱۵۴۹۴۴۵۸۷۲۵۹۰۳۵۶۴

بازی‌های کشورهای اسلامی| حذف ۷ نماینده دیگر در تاتامی قونیه/ پایان رقابت‌های انفرادی با دست‌های خالی جودو ایران

در ادامه روز دوم مسابقات جودو بازی‌های کشورهای اسلامی، ۷ نماینده دیگر کشورمان با شکست مقابل رقبای خود از دور مسابقات کنار رفتند. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، دومین روز از مسابقات جودو پنجمین بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی، امروز(سه‌شنبه ..

بازی‌های کشورهای اسلامی|حذف 7 نماینده دیگر در تاتامی قونیه/ پایان رقابت‌های انفرادی با دست‌های خالی جودو ایران

در ادامه روز دوم مسابقات جودو بازی‌های کشورهای اسلامی، ۷ نماینده دیگر کشورمان با شکست مقابل رقبای خود از دور مسابقات کنار رفتند.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دومین روز از مسابقات جودو پنجمین بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی، امروز(سه‌شنبه – ۲۵ مردادماه) در شهر قونیه کشور ترکیه، برگزار شد و هفت نماینده ایران دیگر کشورمان به رقابت پرداختند و مانند روز گذشته موفق به کسب مدال نشدند.

در رقابت‌های امروز و در مسابقات وزن ۸۱- کیلوگرم، مهدی فتحی‌پور ابتدا نماینده ترکمنستان را شکست داد و در ادامه باشکست مقابل ودات بایاراک از ترکیه از دور رقابت‌ها کنار رفت.

قاسم باغچقی در رقابت‌های وزن ۹۰- کیلوگرم، در گام نخست موفق به شکست حسین‌شاه از پاکستان شد، اما در دور دوم با شکست مقابل ماژیدوف از تاجیکستان حذف شد.

در همین وزن، سعید مدنی دیگر نماینده کشورمان با وجود برتری مقابل ارسون راماج از آلبانی، در دور دوم مقابل ستوپرینوف از تاجیکستان شکست خورد و دست خالی مسابقات را ترک کرد.

در رقابت‌های وزن ۱۰۰+ کیلوگرم، حمیدرضا ملک‌زاده آخرین نماینده کشورمان با شکست در دور نخست مقابل یوسف امیران از آذربایجان از مسابقات کنار رفت تا در پایان مسابقات انفرادی مردان نمایندگان کشورمان با عملکرد ضعیف و کسب ۵ پیروزی و ۷ شکست و بدون کسب مدال به کار خود پایان دهند.

همچنین در رقابت‌های جودو بانوان و در وزن ۷۰- کیلوگرم، مریم بربط پس از برتری مقابل خدیجه سونکو از سنگال و اورنلا بیامی از کامرون به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد، اما در این مرحله مغلوب گلناز متین‌ یازووا از ازبکستان مغلوب شد. نماینده کشورمان برای کسب مدال برنز در دیدار رده‌بندی مغلوب شوکیستا نزرووا از ازبکستان شد و در یک قدمی کسب مدال از رسیدن به مدال برنز بازماند.

ریحانه گیلانی دیگر نماینده کشورمان در وزن ۷۰- کیلوگرم در دور نخست مغلوب شوکیتسا نظروف‌ از ازبکستان شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در رقابت‌های وزن ۷۸- کیلوگرم، مریم پیمانی با وجود شکست در گام نخست مقابل حفظا یتیم از مراکش، با توجه به تعداد کم شرکت کنندگان به جدول شانس مجدد راه یافت؛ اما در این مرحله نیز مغلوب آیوک سوفینا از کامرون شد و از دور مسابقات کنار رفت.

در بخش بانوان نیز ۷ نماینده کشورمان عملکردی بهتر از مردان نداشتند و دست خالی مسابقات را ترک کردند. دختران جودو ایران در این مسابقات موفق به کسب ۵ پیروزی و ۱۱ شکست شدند.

در ادامه مسابقات فردا رقابت‌های تیمی برگزار خواهد شد و تیم مردان کشورمان در گام نخست با برنده پیکار ترکمنستان و پاکستان، دیدار خواهد کرد و تیم زنان کشورمان هم به مصاف قرقیزستان می‌رود.

بازی‌های کشورهای اسلامی | حذف تمامی نمایندگان جودو ایران در روز نخست

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران