کد خبر:11122
پ
۱۴۰۱۰۷۰۴۲۱۰۷۳۹۸۸۵۲۶۱۶۱۱۰۱۰

بانوان نویسنده به "دستخط" می‌آیند

برنامه دستخط ویژه هفته دفاع مقدس روی آنتن شبکه پنج می‌رود تا بانوان نویسنده درباره روایت‌های زنانه تاریخ شفاهی جنگ تحمیلی سخن بگویند. – اخبار فرهنگی – به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، همزمان با هفته دفاع مقدس و به منظور بز..

بانوان نویسنده به "دستخط" می‌آیند

برنامه دستخط ویژه هفته دفاع مقدس روی آنتن شبکه پنج می‌رود تا بانوان نویسنده درباره روایت‌های زنانه تاریخ شفاهی جنگ تحمیلی سخن بگویند.

– اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، همزمان با هفته دفاع مقدس و به منظور بزرگداشت رشادت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان جنگ تحمیلی و دفاع مقدس برنامه‌های مختلفی روی آنتن این شبکه می‌رود. ویژه برنامه دستخط در هفته دفاع مقدس نیز از روز یکشنبه تا جمعه، هر شب ساعت ۲۰ تماشایی می‌شود.

در هر قسمت از برنامه دستخط یکی از بانوان نویسنده عرصه قلم در حوزه ادبیات پایداری درباره داستان زندگی، کتاب‌ها، باورها، نگرش‌ها و زمینه‌های رشد و پیشرفت خود صحبت خواهد کرد.

اکرم اسلامی نویسنده و پژوهشگر ادبیات دفاع مقدس که کتاب تحسین شده «تنها گریه کن» را به نگارش در آورده اجرای این برنامه را بر عهده دارد.

در این ویژه برنامه دفاع مقدسی مهمانان ویژه‌ای چون: راضیه تجار، فاطمه سادات میرعالی، زینب عرفانیان، شیرین زارع‌پور، راضیه غفار حدادی و مهناز فتاحی حضور خواهند داشت.

سری جدید برنامه دستخط به تهیه‌کنندگی مهدی علیپور در گروه تهران و شهروندی شبکه تهران تولید و پخش می‌شود.

مستندی از شهید "سعید شبان"، امشب در تلویزیون«دستخط» ادامه پیدا می‌کند؟

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران