کد خبر:6461
پ
۱۴۰۰۰۱۲۱۱۰۳۵۵۷۰۲۲۲۵۴۴۸۲۴

برخورد قاطع اطلاعات سپاه استان بوشهر با محتکران/ کشف چند انبارِ کالای احتکار به میزان ۱۸۶ تن

گروه استان‌ها – سازمان اطلاعات سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر در راستای تأمین معیشت مردم و جلوگیری از سوء استفاده‌کنندگان اقتصادی، از کشف ۱۸۶.۵ تن کالای اساسی احتکار شده در این استان خبر داد. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر..

برخورد قاطع اطلاعات سپاه استان بوشهر با محتکران/ کشف چند انبارِ کالای احتکار به میزان 186 تن

گروه استان‌ها – سازمان اطلاعات سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر در راستای تأمین معیشت مردم و جلوگیری از سوء استفاده‌کنندگان اقتصادی، از کشف ۱۸۶.۵ تن کالای اساسی احتکار شده در این استان خبر داد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهردر راستای مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها سازمان اطلاعات سپاه استان بوشهر برخورد با متخلفان اقتصادی از جمله محتکران را در دستور کار خود قرار داده است.

روابط عمومی سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر در خصوص کشف انبارهای کالای احتکار شده توسط پاسداران گمنام اطلاعات سپاه استان با صدور اطلاعیه‌ای توضیحاتی ارائه کرد و اظهار داشت: با اجرا طرح اصلاح ارز ترجیحی و واقعی‌سازی هدفمندی یارانه‌ها و در راستای انجام وظایف ذاتی خود برای کمک به دولت در اجرا بهتر طرح و تأمین معیشت مردم و جلوگیری از سوء استفاده احتکارکنندگان اقداماتی مهمی در برخورد با متخلفان اقتصادی انجام شده است.

در این گزارش با اشاره به کشف کالاهای احتکار شده می‌افزاید: به دنبال دریافت گزارشات مبنی بر تلاش برخی سودجویان اقتصادی برای بر هم زدن نظم بازار، معیشت و آرامش روانی جامعه، ۱۸۶٫۵ تن کالای اساسی احتکار شده شامل ۱۴۸ تن شکر، ۲۵ تن مرغ، ۱۰ تن برنج، ۳٫۵ تن آرد به همراه ۹ هزار و ۵۰۰ لیتر روغن خوراکی توسط سازمان اطلاعات سپاه استان بوشهر کشف شد.

بر اساس این گزارش کالاهای کشف شده به شبکه توزیع بازگردانده شده و پرونده متخلفان نیز در دستگاه قضایی و تعزیرات حکومتی در حال رسیدگی است.

برخورد قاطع اطلاعات سپاه استان مرکزی با محتکران/ کشف چند انبارِ کالای احتکار به میزان ۸۵ تن ضربه اطلاعات سپاه پاسداران به محتکرین/ ۲۲تن روغن خوراکی در بجنورد کشف و ضبط شد کشف ۷ انبار احتکار کالا در شهرقدس/ ۲ نفر از کارکنان فرمانداری شهرستان قدس دستگیر شدند

سازمان اطلاعات سپاه استان بوشهر ضمن هشدار نسبت به هرگونه فعالیت مخرب اقتصادی اعلام می‌دارد برخورد قاطع با احتکار کالا را در دستور کار قرار داده و آماده دریافت گزارش‌های مردمی از طریق سامانه تلفنی ۱۱۴ در این خصوص می‌باشد.

انتهای پیام/۱۹۰/ی

فدراسیون صنعت نفت ایران