کد خبر:6775
پ
۱۴۰۱۰۱۲۶۱۱۰۵۵۶۹۹۷۲۵۱۳۷۲۶۴

تبیین شخصیت امام(ره) از مصادیق جهاد تبیین است

گروه استان‌ها – استاندار کردستان گفت: تبیین شخصیت اصلی حضرت امام(ره) به‌عنوان اساس این انقلاب از مصادیق جهاد تبیین است. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، اسماعیل زارعی‌کوشا پیش‌ از ظهر امروز در جلسه برنامه‌ریزی سالگرد ارتحال امام خم..

تبیین شخصیت امام(ره) از مصادیق جهاد تبیین است

گروه استان‌ها – استاندار کردستان گفت: تبیین شخصیت اصلی حضرت امام(ره) به‌عنوان اساس این انقلاب از مصادیق جهاد تبیین است.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، اسماعیل زارعی‌کوشا پیش‌ از ظهر امروز در جلسه برنامه‌ریزی سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) که در سالن شهدای گمنام استانداری کردستان برگزار شد، اظهار داشت: یکی از گنجینه‌هایی که برای استمرار انقلاب لازم است زنده‌نگه داشتن شخصیت امام(ره) است.

وی افزود: از بزرگترین مظلومیت‌های حضرت امام(ره) این است که بسیاری از افراد در مسیر ضربه به خط امام گام برداشته‌اند.

استاندار کردستان گفت: از مصادیق اصلی جهاد تبیین، تبیین شخصیت حضرت امام(ره) به عنوان اساس این انقلاب است.

وی تصریح کرد: وظیفه داریم در راستای تبیین شخصیت و راه حضرت امام(ره) گام برداریم.

زارعی‌کوشا خاطرنشان کرد: شخصیت امام(ره) بین مردم به حدی مهم بود که بعد از یک دهه رهبری انقلاب این‌گونه ایشان را به شیوه‌ای بی‌نظیر بدرقه کردند.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) به عنوان شخصیت علمی و روحانی مجمع همه خوبی‌ها بود، یادآور شد: تبیین انقلاب و دفاع از آن به عنوان مهمترین دستاورد امام باید مورد توجه ما قرار گیرد.

استاندار کردستان با تاکید بر اینکه دانشگاه‌ها و مدارس ما حتما برنامه‌های مناسبی را برای سالگرد ارتحال امام(ره) طراحی کنند، عنوان کرد: می‌توان تفاوت برداشت عامه مردم از دین را قبل و بعد از امام می‌توان به خوبی حس کرد.

وحیدی: تبیین اندیشه‌های امام خمینی(ره) یک ضرورت بی‌پایان استمعرفی خمین به عنوان زادگاه امام خمینی(ره) رویکرد برنامه‌های ۱۴ خرداد است

حجت‌الاسلام سید محمد سادات رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان نیز در ادامه اظهار داشت: همه ما مدیون حضرت امام(ره) به عنوان شخصیتی پیامبر‌گونه هستیم.

وی افزود: با توجه به فروکش کردن کرونا در کشور وظیفه ما است که مناسبت‌ها را هر چه باشکوه‌تر برای حضرت امام(ره) در استان کردستان برگزار کنیم.

سادات با تاکید بر اینکه تبلیغات محیطی و فضاسازی باید در معابر شهری برای سالگرد ارتحال امام(ره) آماده شود، تصریح کرد: همه مسئولان دستگاه‌ها برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر برنامه‌های این ایام همراهی کنند.

انتهای پیام/۴۸۷/ح

فدراسیون صنعت نفت ایران