کد خبر:8952
پ
۱۴۰۱۰۵۰۴۱۶۴۵۵۲۸۱۵۲۵۷۴۱۸۰۴

تغییر و تحول در آموزش‌وپرورش کوهدشت/ ماجرای استعفای دسته‌جمعی کارکنان چیست؟

رئیس آموزش‌وپرورش شهرستان کوهدشت جزئیات تغییر و تحول در این اداره را تشریح کرد. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از کوهدشت، فضای مجازی این شهرستان امروز حاکی از خبرهایی در مورد استعفای دسته‌جمعی یازده نفر از کارشناسان بخش‌های مختلف در آموزش‌..

تغییر و تحول در آموزش‌وپرورش کوهدشت/ ماجرای استعفای دسته‌جمعی کارکنان چیست؟

رئیس آموزش‌وپرورش شهرستان کوهدشت جزئیات تغییر و تحول در این اداره را تشریح کرد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کوهدشت، فضای مجازی این شهرستان امروز حاکی از خبرهایی در مورد استعفای دسته‌جمعی یازده نفر از کارشناسان بخش‌های مختلف در آموزش‌وپرورش کوهدشت است.

این خبرها می‌گوید که استعفای دسته‌جمعی در آموزش‌وپرورش کوهدشت در اعتراض به تغییرات انجام‌شده در این اداره رخ داده‌است.

سید علیرضا وفایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رابطه با خبر منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر استعفای چند نفر در آموزش‌وکوهدشت در پی تغییرات مدیریتی در این اداره اظهار داشت: تغییر و تحولاتی در انتصاب برخی از معاونان و کارشناسان در آموزش‌وپرورش این شهرستان رخ داده و گردش مدیران در سازمان‌های مختلف با توجه به ماندگاری مدیران در سمت‌های خود بعد دوره‌ای مشخص امری طبیعی و کاملا معمول است.

وی با بیان اینکه تغییر و جابه‌جایی مدیران برای پویایی و تحول در دستگاه‌های اجرایی لازم است، افزود: انتصابات جدید در آموزش‌وپرورش کوهدشت ممکن است نارضایتی و خشنودی عده‌ای را در پی داشته باشد، اما نفس این حرکت برای بهبود شاخص‌های کارآمدی و تحول‌گرایی مثبت است.

فرماندار اهواز استعفا دادفرمانداری با استعفای عضو شورای سنندج موافقت نکرددومینوی تغییرات در شهرداری قزوین / ۲ معاون شهردار در یک روز استعفا دادند

رئیس آموزش‌وپرورش کوهدشت با بیان اینکه همه نیروهای این نهاد تا پایان وقت اداری امروز در پست‌های سازمانی خود مستقر بودند، عنوان کرد: هیچ‌گونه استعفانامه‌ای از طرف کارکنان آموزش‌وپرورش این شهرستان به این دستگاه تحویل نشده‌است.

وی با اشاره به لزوم بلوغ سیاسی برای پذیرش جریان‌های مختلف مدیریتی بیان کرد: ما باید از تغییر و تحول منابع انسانی برای افزایش کارآمدی استقبال کنیم.

انتهای پیام/ ۶۴۴/ی

فدراسیون صنعت نفت ایران