کد خبر:9994
پ
۱۴۰۱۰۶۰۳۱۹۱۷۳۹۶۲۴۲۵۹۵۸۰۳۴

تهدید باشگاه استقلال: در نیمه دوم بازی با مس وارد زمین نمی‌شویم

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت که این تیم به دلیل پخش نشدن تبلیغات دور زمین از شبکه سه سیما، در نیمه دوم بازی با مس وارد زمین نخواهد شد. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم سعید فتاحی در جریان نیمه اول دیدار استقلال با مس کرمان به خ..

تهدید باشگاه استقلال: در نیمه دوم بازی با مس وارد زمین نمی‌شویم

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت که این تیم به دلیل پخش نشدن تبلیغات دور زمین از شبکه سه سیما، در نیمه دوم بازی با مس وارد زمین نخواهد شد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم سعید فتاحی در جریان نیمه اول دیدار استقلال با مس کرمان به خبرنگاران گفت: باشگاه استقلال حق قانونی‌اش را از صدا و سیما مطالبه کرده ولی متأسفانه هفته گذشته تبلیغات دور زمین ما را نشان دادند و علیرغم هماهنگی‌هایی که با آقای هاشمی (تهیه کننده فوتبال برتر) داشتم این اتفاق نیفتاد. امروز هم ۱۰ دقیقه با آقای هاشمی صحبت و خواهش کردم تبلیغات دور زمین را نشان دهند ولی متأسفانه این کار را نمی‌کنند و فقط می‌گویند استاندارد است. اگر استاندارد است با سالیان گذشته مقایسه کنند که استاندارد بوده یا خیر. باشگاه استقلال به نشانه اعتراض برای حق قانونی خودش قصد ندارد نیمه دوم وارد زمین شود مگر اینکه صدا و سیما تبلیغات دور زمین را به روال همیشه پخش کند.

ادامه دارد

فدراسیون صنعت نفت ایران