کد خبر:8577
پ
۱۴۰۰۰۱۲۹۱۲۵۷۳۲۸۶۸۲۲۵۹۱۴۱۴

توقیف ۳۲ هزار لیتر بنزین قاچاق در بلوچستان/ زوج سارق در منطقه سیستان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از توقیف یک دستگاه کامیون نفتکش حامل ۳۲ هزار لیتر بنزین قاچاق در جنوب استان خبر داد. – اخبار استانها – سردار احمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: ماموران انتظامی دشتیاری روز گذشته در راستای اج..

توقیف 32 هزار لیتر بنزین قاچاق در بلوچستان/ زوج سارق در منطقه سیستان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از توقیف یک دستگاه کامیون نفتکش حامل ۳۲ هزار لیتر بنزین قاچاق در جنوب استان خبر داد.

– اخبار استانها –

سردار احمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: ماموران انتظامی دشتیاری روز گذشته در راستای اجرای طرح مقابله با قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی با اشراف اطلاعاتی خود از ورود یک دستگاه کشنده نفتکش حامل سوخت قاچاق به یکی از روستاهای شهرستان مطلع شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: ماموران پس از حصول اطمینان از موضوع با حضور در محل کامیون را توقیف و در بازرسی از آن ۳۲ هزار لیتر بنزین قاچاق و خارج از چرخه قانونی توزیع را کشف کردند که در این رابطه یک فرد متخلف شناسایی و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

وی با تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با باندهای سازمان یافته قاچاق سوخت و سرمایه‌های ملی کشور، از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

خواهرزاده قاتل به دام پلیس سیستان و بلوچستان افتاددستگیری ۲ شرور مسلح در قصرقند/ عاملان تیراندازی به منزل شهروند زابلی در دام پلیس افتادند۲ شرور مسلح عامل انواع شرارت در جنوب شرق در زاهدان دستگیر شدند

سردار طاهری در تشریح خبر دیگری اظهار داشت: موضوع دستگیری عوامل سرقت سریالی از منازل مردم و اماکن خصوصی مدتی بود که در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان زابل قرار داشت.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان: در این راستا ماموران پس از اقدامات پلیسی و پیگیری مستمر مطلع شدند عامل این سرقت‌ها یک زوج جوان و در ادامه با شناسایی مخفیگاه متهمان با عملیاتی ضربتی این زوج سارق را دستگیر کردند که در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد زیادی اموال مسروقه به ارزش یک میلیارد ریال کشف شد.

وی با اشاره به اینکه این زوج در بازجویی صورت گرفته تاکنون به ۹ فقره سرقت لوازم منزل و اماکن خصوصی اعتراف کرده‌‌اند، گفت: مردم منازل خود را به تجهیزات ایمنی پیشگیری از سرقت مجهز کنند و از نگهداری اموال با ارزش خود در منازل خودداری کنند.

انتهایپیام/۳۹۳/

فدراسیون صنعت نفت ایران