کد خبر:7002
پ
۱۴۰۱۰۳۱۰۲۲۴۵۰۷۶۵۶۲۵۴۳۳۷۶۴

حضرت معصومه(س) بهترین الگو برای تمامی افراد جامعه است

گروه استان‌ها- رئیس شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به ویژگی‌های طهارت روح و کمالات معنوی حضرت معصومه(س) گفت: آن حضرت بهترین الگو برای تمامی افراد جامعه هستند. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، عزیزالله سیفی صبح امروز در نشست علنی شورای..

حضرت معصومه(س) بهترین الگو برای تمامی افراد جامعه است

گروه استان‌ها- رئیس شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به ویژگی‌های طهارت روح و کمالات معنوی حضرت معصومه(س) گفت: آن حضرت بهترین الگو برای تمامی افراد جامعه هستند.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، عزیزالله سیفی صبح امروز در نشست علنی شورای اسلامی شهر یزد اظهار داشت: حضرت معصومه(س) دارای طهارت روح و کمالات معنوی بسیار زیادی بودند و بهترین الگو برای نه تنها بانوان بلکه تمامی افراد جامعه است.

وی تصریح کرد: چه زیباست که این بانوی بزرگ را الگوی خود قرار داده و معصومیت، طهارت و منش وی را به عنوان چراغ راه خود در تمام مراحل زندگی قرار دهیم.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد با تسلیت ایام سوگواری ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و ۱۵ خرداد گفت: برنامه‌های خوبی برای این ایام در استان توسط شورای هماهنگی در نظر گرفته شده که انشاالله با حضور خوب مردم برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه حضرت امام خمینی(ره) سرور مجاهدان راه حق و خورشید تابان در تمام جهان هستند عنوان کرد: پس از ارتحال آن حضرت مقام معظم رهبری به عنوان جانشین ایشان انتخاب می شوند و با توجه به شرایط خاصی که در جهان در طول این سال‌ها وجود داشته به بهترین نحو ممکن سکان کشتی انقلاب را هدایت کردند.

سیفی قیام ۱۵ خراد را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران دانست و بیان کرد: از سال ۴۲ تاکنون این نهضت ادامه دارد و انشاالله به نهضت حضرت مهدی(عج) متصل می‌شود.

کرامات و فضائل حضرت معصومه (س) در بیان آیت الله بهجت(ره)پرچم حرم حضرت معصومه(س) همزمان با شب میلاد بانوی کرامت تعویض شدآسمان شهر قم به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) امشب نورافشانی می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: طرح خسارت وارد آمده به آسفالت توسط دستگاه‌های خدمات‌رسان در کمیسیون بودجه بررسی شد و دستگاه‌های خدمات‌رسان متاسفانه به جای اینکه خودشان این خسارت را پرداخت کنند توپ را به زمین مردم انداخته‌اند که آنها باید این هزینه را بپردازند.

انتهای پیام/۷۸۱/ح

فدراسیون صنعت نفت ایران