کد خبر:8175
پ
۱۴۰۰۰۱۰۶۱۵۱۶۴۱۵۳۷۲۲۴۷۶۹۸۴

دلیل تأخیر در اجرای رتبه‌بندی معلمان چیست؟/ احتمال ابلاغ آیین نامه در هفته جاری به آموزش و پرورش

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: طبق اخباری که به ما اعلام شده، بررسی آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان در دولت به اتمام رسیده است و باید هفته جاری به آموزش و پرورش ابلاغ شود. – اخبار اجتماعی – حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس در گفت‌وگو با خ..

دلیل تأخیر در اجرای رتبه‌بندی معلمان چیست؟/ احتمال ابلاغ آیین نامه در هفته جاری به آموزش و پرورش

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: طبق اخباری که به ما اعلام شده، بررسی آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان در دولت به اتمام رسیده است و باید هفته جاری به آموزش و پرورش ابلاغ شود.

– اخبار اجتماعی –

حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ درباره تأخیر دولت در اجرای رتبه‌بندی معلمان اظهار کرد: قانون رتبه‌بندی در مجلس مصوب شده است و اعتبار لازم به میزان ۳۸ هزار میلیارد تومان برای آن تعیین شده است بنابراین در جلسه‌ای که با حضور مسئولان دولت داشتیم، دلیل تأخیر را پرسیدیم.

وی افزود: قرار بود از فروردین ۱۴۰۱ رتبه‌بندی معلمان را اجرا کنند که با تأخیر همراه بود و امروز فرهنگیان نگران هستند.

حاجی‌بابایی با تأکید بر اینکه نظام رتبه‌بندی معلمان قطعاً اجرایی خواهد شد، گفت: کیفیت اجرا و آیین‌نامه تدوین شده توسط دولت باید بررسی شود البته طبق اخباری که به ما اعلام شده، بررسی آیین‌نامه در دولت به اتمام رسیده است و باید این هفته به آموزش و پرورش ابلاغ شود.

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس متذکر شد: اگر در این هفته نیز به جمع‌بندی نرسند باید جلسه‌ای را در مجلس برای رسیدگی به تأخیر در اجرای رتبه‌بندی معلمان برگزار کنیم همچنین دولت باید تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا آنچه را محصول مجلس است با ۳۸ هزار میلیارد تومان اعتبار لحاظ کند و در تدوین آیین‌نامه نگاه بلند داشته باشند.

وزیر آموزش و پرورش در شیراز: بابت تاخیر در اجرای نظام رتبه‌بندی عذرخواهی می‌کنم/ هنرستان‌ها هوشمند می‌شوداحراز رتبه‌ها در رتبه‌بندی معلمان بدون آزمون انجام می‌شودبهادری‌جهرمی: کلیات آئین‌نامه "رتبه‌بندی معلمان" در دولت تصویب شد/ تغییر ساعت کاری ادارات در کشور

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران