کد خبر:7282
پ
۱۴۰۰۰۴۲۵۱۲۳۱۴۱۸۳۵۲۳۲۰۴۸۴۴

رئیس قوه قضاییه فردا به قم سفر می‌کند

گروه استانها- رئیس قوه قضائیه در هفتمین سفر رسمی استانی خود فردا ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ در صدر هیئت عالی قضایی به استان قم سفر می‌کند. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه،دیدار با اقشار مختلف مردمی و روحانیون، دیدا..

رئیس قوه قضاییه فردا به قم سفر می‌کند

گروه استانها- رئیس قوه قضائیه در هفتمین سفر رسمی استانی خود فردا ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ در صدر هیئت عالی قضایی به استان قم سفر می‌کند.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه،دیدار با اقشار مختلف مردمی و روحانیون، دیدار با قضات و کارکنان دادگستری استان قم، حضور در شورای اداری و بررسی مشکلات قضایی استان و تصویب مصوبات برای رفع مشکلات دستگاه قضایی از مهمترین برنامه‌های سفر رئیس قوه قضائیه به استان قم است.

سایر مسئولان عالی قضایی که در سفر به قم، رئیس عدلیه را همراهی می‌کنند، هر کدام به نقاط مختلف این استان سفر کرده تا ضمن دیدار مستقیم و بدون واسطه با مردم، از نزدیک با مشکلات آنها آشنا شوند و برای برطرف کردن مسائل قضایی و سایر مشکلات آنها در حد مقدورات، اقدامات مقتضی را ترتیب دهند.

امام جمعه کرج: قوه قضاییه با بدهکاران کلان بانکی قاطعانه برخورد کندرئیس قوه قضاییه در زاهدان: رفع مسائل و مشکلات استان سیستان و بلوچستان یکی از اولویت‌ها است / باید از کار مردم گره‌گشایی کنیم + فیلمرئیس قوه قضاییه در زاهدان: استان سیستان و بلوچستان سزاوار مشکلات موجود نیست + فیلم

به گزارش تسنیم،حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای از بدو تصدی ریاست دستگاه قضا در دهم تیرماه سال گذشته تاکنون به صورت رسمی و در صدر هیئت عالی قضایی به استان‌های ایلام، قزوین، خوزستان، گلستان ، خراسان‌رضوی و سیستان و بلوچستان سفر کرده است و سفر به قم، هفتمین سفر رسمی ریاست قوه قضائیه در دوره جدید محسوب می‌شود.

البته ریاست دستگاه قضا در دوره جدید علاوه بر سفرهای رسمی استانی که به همراه هیئت عالی قضایی انجام می‌شود، سفرهایی غیررسمی و بدون تشریفات را هم در برنامه کاری خود گنجانده‌ است؛ استان‌های البرز، اصفهان و هرمزگان استان‌هایی بودند که رئیس قوه قضائیه طی مدت اخیر بدون انجام تشریفات به آن مناطق سفر کرده است.

نقطه اشتراک تمام سفرهای استانی رئیس عدلیه در دوره جدید – اعم از سفرهای رسمی همراه با هیئت عالی قضایی و سفرهای غیررسمی و بدون تشریفات- انجام ملاقات‌ها و دیدارهای مستقیم و بلاواسطه با متن مردم در سراسر ایران اسلامی و رفع مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی آنها و همچنین اتخاذ رویکرد مسئله‌محور و تخصص‌گرایانه در قبال چالش‌ها و آسیب‌های موجود است که به نحوی از انحاء مرتبط با وظایف و مسئولیت‌های دستگاه قضا بویژه در حوزه صیانت از حقوق عامه می‌شوند.

انتهای پیام/ن

فدراسیون صنعت نفت ایران