کد خبر:6546
پ
۱۳۹۸۰۴۱۷۱۳۰۴۱۷۴۰۸۱۷۸۳۰۷۰۴

رونمایی از نسل جدید پهپاد مقاومت/ درگیری در جنوب الخلیل

منابع محلی فلسطینی از درگیری بین جوانان فلسطینی با نیروهای اشغالگر در جنوب الخلیل خبر دادند. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، منافع فلسطینی صبح امروز جمعه گزارش دادند گزارش دادند که بین جوانان فلسطینی و نیروهای اشغال در منط..

رونمایی از نسل جدید پهپاد مقاومت/ درگیری در جنوب الخلیل

منابع محلی فلسطینی از درگیری بین جوانان فلسطینی با نیروهای اشغالگر در جنوب الخلیل خبر دادند.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، منافع فلسطینی صبح امروز جمعه گزارش دادند گزارش دادند که بین جوانان فلسطینی و نیروهای اشغال در منطقه دورا در جنوب الخلیل درگیری رخ داده است .

این منابع به جزئیات بیشتر این درگیری اشاره ای نکردند.

از سوی دیگر نیروهای اشغالگر اسرائیلی در حمله بامداد امروز خود به کرانه باختری رود اردن ۹ فلسطینی را اسیر کردند.

رونمایی از نسل جدید پهپاد

از سوی دیگر رسانه‌های فلسطینی گزارش دادند که گردان‌های قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس از نسل جدید پهپادهای خود به اسم "الزواری" رونمایی کرد.

فلسطین , جنبش مقاومت اسلامی |حماس ,

این پهباد که به نام شهید مهندس محمد الزواری ـ از مهندسان تونسی عضو گردان‌های قسام ـ نامگذاری شد، موفق به نفوذ به اراضی اشغالی و شناسایی و تصویربرداری از اهداف و مواضع دشمن صهیونیستی شد.

مانور نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال غزه

خبر دیگر اینکه، ارتش رژیم صهیونیستی از امروز جمعه مانور نظامی گسترده‌ای را در شمال نوار غزه به اجرا خواهد گذاشت.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که قرار است در جریان این مانور ایست بازرسی‌های سیاری در شمال نوار غزه ایجاد شود و نیروهای مختلف ارتش در این مانور مشارکت داشته باشند.

جهاد اسلامی: رژیم‌های عربی حتی یک تفنگ به فلسطینیان کمک نکردندخودزنی صهیونیست‌ها از ترس حزب‌الله/ پهپاد خودی اسرائیل در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار گرفتدرگیری میان نظامیان صهیونیست و فلسطینیان در نابلسبازداشت بیش از ۶۰ فلسطینی در یورش نظامیان صهیونیست به قدس و کرانه باختری

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران