کد خبر:8018
پ
۱۴۰۰۱۲۰۷۰۹۰۷۱۴۳۲۵۲۴۸۶۲۸۲۴

رونمایی از چهره احتمالی تیم ملی فرنگی در جهانی بلگراد

با توجه به حضور فرنگی‌کاران در سه مرحله از چرخه داخلی انتخابی تیم ملی و چندین مسابقه بین‌المللی، چهره ملی‌پوشان فرنگی مشخص شده است. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، طبق چرخه انتخابی تیم ملی فرنگی سه مسابقه داخلی قهرمانی کشور، ان..

رونمایی از چهره احتمالی تیم ملی فرنگی در جهانی بلگراد

با توجه به حضور فرنگی‌کاران در سه مرحله از چرخه داخلی انتخابی تیم ملی و چندین مسابقه بین‌المللی، چهره ملی‌پوشان فرنگی مشخص شده است.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، طبق چرخه انتخابی تیم ملی فرنگی سه مسابقه داخلی قهرمانی کشور، انتخابی جام تختی و جام تختی تا اسفند ماه سال گذشته به انجام رسید و نفرات برتر مسابقات جام تختی، فروردین ماه در مسابقات قهرمانی آسیا در اولانباتور مغولستان شرکت کردند.

در ادامه نیز با نظر محمد بنا فرنگی‌کاران مدعی در چند تورنمنت بین‌المللی محک خوردند و براین اساس چهره ملی‌پوشان اعزامی به مسابقات جهانی ۲۰۲۲ بلگراد تا حدودی زیادی مشخص شده است.

براین اساس به نظر می‌رسد پویا دادمرز در ۵۵ کیلوگرم، مهدی محسن‌نژاد در ۶۰ کیلوگرم، علیرضا نجاتی در ۶۳ کیلوگرم، محمدرضا گرایی در ۶۷ کیلوگرم، محمدرضا مختاری در ۷۲ کیلوگرم، محمدعلی گرایی در ۷۷ کیلوگرم، پژمان پشتام در ۸۲ کیلوگرم، ناصر علیزاده در ۸۷ کیلوگرم، محمدهادی ساروی در ۹۷ کیلوگرم ملی‌پوشان ایران در مسابقات جهانی صربستان باشند.

همچنین درباره ملی‌پوش ۱۳۰ کیلوگرم نیز مسابقه انتخابی روز ۱۹ تیر ماه تعیین‌کننده خواهد بود. این در حالی است که پیش از این امین میرزازاده در تورنمنت تورلیخانوف موفق به شکست علی‌اکبر یوسفی شده بود، اما با تشخیص کادر فنی مسابقه انتخابی مجددی بین دو کشتی‌گیر برگزار خواهد شد.

مسابقات جهانی ۲۰۲۲ کشتی آزاد و فرنگی شهریور ماه در صربستان برگزار خواهد شد.

مقررات جدید اتحادیه جهانی برای کشتی فرنگیکشتی فرنگی جام پلیکونه| حسینوند صاحب مدال طلا شد/ حضور رضایی و بالی در رده‌بندیکشتی فرنگی جام پلیکونه| صعود کاویانی‌نژاد و گرمسیری به دیدار نهایی

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران