کد خبر:4265
پ
۱۳۹۳۰۹۲۸۱۴۳۸۴۰۳۶۴۳۲۶۱۴۴

سونی پیکچرز فعالیت تجاری خود را در روسیه متوقف کرد

شرکت فیلمسازی و سرگرمی سونی پیکچرز دو هفته پس از تعلیق اکران فیلم‌های سینمایی خود در روسیه روز جمعه اعلام کرد که فعالیت‌های تجاری خود را نیز در این کشور متوقف کرده است. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، شرکت فیلمسازی و سرگرم..

شرکت فیلمسازی و سرگرمی سونی پیکچرز دو هفته پس از تعلیق اکران فیلم‌های سینمایی خود در روسیه روز جمعه اعلام کرد که فعالیت‌های تجاری خود را نیز در این کشور متوقف کرده است.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، شرکت فیلمسازی و سرگرمی سونی پیکچرز دو هفته پس از تعلیق اکران فیلم‌های سینمایی خود در روسیه روز جمعه اعلام کرد که فعالیت‌های تجاری خود را نیز در این کشور متوقف کرده است.

تونی وینسیکورا، رئیس بخش سرگرمی سونی پیکچرز در پیامی به کارکنان خود نوشت که این استودیو پخش فیلم‌های نمایش خانگی، از جمله "مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست" و هرگونه قرارداد پخش تلویزیونی در آینده را متوقف خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، شرکت کرانچی رول نیز سرویس پخش انیمیشن خود را در روسیه به حالت تعلیق درآورد.

تصمیم صربستان برای کاهش پروازهای خود به روسیه درپی فشار غربدستور فوری نخست وزیر روسیه برای تهیه بسته سوم اقدامات ضد تحریمی

وینسیکورا با اشاره به جنگ روسیه در اوکراین با مردمی که تحت تاثیر این بحران قرار گرفته اند ابراز همدردی کرد و گفت: امیدواریم به زودی راه حلی مسالمت آمیز پیدا شود.

شرکت سونی پیکچرز Sony Pictures یکی از شرکت‌های تابعه گروه سونی محسوب می‌شود.

تصمیم این شرکت فیلم سازی برای تعلیق فعالیت خود، در حالی صورت می گیرد که در پی نگرانی‌های فزاینده در مورد جنگ اوکراین، اقدامات مشابهی در اوایل هفته جاری میلادی توسط سونی موزیک Sony Music و سونی اینتراکتیو Sony Interactive Entertainment که ارسال نرم‌افزار و سخت‌افزار را متوقف کردند، اتخاذ شد.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران