کد خبر:7237
پ
۱۳۹۹۰۴۰۳۱۴۰۳۲۱۱۳۵۲۰۶۴۸۲۹۴

شهرک‌های صنعتی استان اردبیل نیازمند واگذاری زمین است

گروه استان‌ها _ مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: در بیشتر شهرک‌های صنعتی این استان زمین قابل واگذاری به سرمایه‌گذاران به پایان رسیده و یا در شرف اتمام است که باید این مشکل با حمایت دستگاه‌ها و واگذاری زمین برطرف شود. – اخبار استانها – ب..

شهرک‌های صنعتی استان اردبیل نیازمند واگذاری زمین است

گروه استان‌ها _ مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: در بیشتر شهرک‌های صنعتی این استان زمین قابل واگذاری به سرمایه‌گذاران به پایان رسیده و یا در شرف اتمام است که باید این مشکل با حمایت دستگاه‌ها و واگذاری زمین برطرف شود.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، محمد اهلی پیش از ظهر امروز در کارگروه توسعه زیرساخت های شهرک های صنعتی استان اردبیل اظهار داشت: بر اساس قانون، تمام دستگاه های خدمت رسان اعم از شرکت های آب، برق، گاز و مخابرات ملزم به تامین زیرساخت‌های لازم تا درب ورودی واحدهای تولیدی هستند تا خللی در روند جذب سرمایه گذاری و افزایش تولید و اشتغال استان ایجاد نشود.

وی افزود: فراهم کردن مقدمات حضور سرمایه‌گذاران در استان با تامین زیرساخت ها ممکن است و در صورت غفلت در این امر مهم، موضوع جذب سرمایه‌گذاران به حاشیه می‌رود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل افزود: به منظور توسعه شهرک های صنعتی، برنامه های این شرکت به صورت برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت طراحی و مدون شده است که برای رسیدن به اهداف مورد نظر، نیازمند تخصیص اعتبارات عمرانی و کمک دستگاه های خدمت رسان برای تامین زیرساخت‌ها هستیم.

طرح‌هایی برای محرومیت‌زدایی و اشتغالزایی در رومشکان/ از ایجاد شهرک صنعتی تا تولید ماهیان خاویاری۷۲ میلیارد تومان برای اجرای پروژه‌های عمرانی شهرک صنعتی اردبیل اختصاص یافتطرح‌هایی برای محرومیت‌زدایی و اشتغالزایی در رومشکان/ از ایجاد شهرک صنعتی تا تولید ماهیان خاویاری

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: در خصوص توسعه اراضی شهرک های صنعتی نیز نیازمند توجه جدی به این موضوع مهم هستیم چرا که در بیشتر شهرک‌های صنعتی استان، زمین قابل واگذاری به سرمایه گذاران یا به اتمام رسیده و یا در شرف اتمام است.

انتهای پیام/۱۴۴/ن

فدراسیون صنعت نفت ایران