کد خبر:10586
پ
۱۴۰۱۰۶۱۰۰۰۳۵۵۷۲۳۵۲۶۰۰۵۰۵۴

شکست یک نیمه‌ای پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان

تیم نفت مسجد سلیمان در نیمه نخست موفق شد پرسپولیس را شکست دهد. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر از ساعت ۲۰ امشب (شنبه) در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به مصاف تیم نفت مسجدسلیمان رفت که نیمه نخست این مسابقه با پیر..

شکست یک نیمه‌ای پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان

تیم نفت مسجد سلیمان در نیمه نخست موفق شد پرسپولیس را شکست دهد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر از ساعت ۲۰ امشب (شنبه) در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به مصاف تیم نفت مسجدسلیمان رفت که نیمه نخست این مسابقه با پیروزی یک بر صفر تیم نفت به پایان رسید.

سامان نریمان جهان در دقیقه ۱۱ با یک ضربه زیبا از پشت محوطه جریمه تک گل نیمه اول را برای شاگردان رضا مهاجری به ثمر رساند.

ترکیب نفت مسجد سلیمان: سعید جلالی‌راد، مجتبی مقتدایی، علیرضا دغاغله، عقیل کعبی، سامان نریمان جهان، حسین شنانی، پیمان زنجبری، رضا دهقانی، میلاد باقری، اسماعیل بابایی و امیرحسین کریمی.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، مرتضی پورعلی‌گنجی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی‌فر، میلاد سرلک، سینا اسدبیگی، مهدی ترابی، سعید صادقی، سروش رفیعی و یورگن لوکادیا.

داور: محمدرضا مهدوی

دقیقه ۱۱: پاس بلند و ضربه سر رو به عقب رضا دهقانی به سامان نریمان در پشت محوطه جریمه با شوت زیبای این بازیکن وارد دروازه پرسپولیس شد تا خیلی زود تیم میزبان از سرخپوشان جلو بیفتد.

دقیقه ۱۲: یکی از اعضای کادر فنی تیم نفت مسجد سلیمان کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۱۵: حسین شنانی و سروش رفیعی از دو تیم در این لحظه با کارت زرد داور جریمه شدند.

دقیقه ۲۲: ضربه سر دانیال اسماعیلی‌فر روی کرنر ارسالی رفیعی با فاصله اندک به بیرون رفت.

دقیقه ۲۳: سعید صادقی روی یک موقعیت خوب نتوانست دروازه نفت مسجدسلیمان را باز کند و تعلل این بازیکن باعث شد تا مدافعان توپ او را برگشت دهند.

دقیقه ۲۳: ضوت فنی رضا دهقانی به شکلی بسیار خطرناک به تیر دروازه بیرانوند برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه ۳۰: لوکادیا با توپ‌گیری پشت مدافعان نفت خود را در موقعیت گلزنی قرار داد، اما ضربه این بازیکن پس از برخورد به مدافعان نفت راهی کرنر شد.

دقیقه ۳۰: ضدحمله بسیار خطرناک نفتی‌ها روی فرار زیبای نریمان جهان می‌رفت گل دوم تیم میزبان را به ثمر برساند اما ضربه چیپ این بازیکن با فاصله بسیار اندک از بالای دروازه سرخپوشان به بیرون رفت.

دقیقه ۴۵: میلاد باقری به دلیل خطا روی سرلک از داوری بازی کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۳+۴۵: لوکادیا در آخرین لحظات نیمه اول دروازه نفت را باز کرد، اما کمک داور در این صحنه گل سرخپوشان را آفساید و مردود اعلام کرد.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران