کد خبر:6510
پ
۱۴۰۰۰۵۱۶۱۳۲۵۰۲۴۷۹۲۳۳۳۷۳۵۴

صدور مجوز راهپیمایی پرچم صهیونیست‌ها

مقامات رژیم صهیونیستی مجوز برگزاری راهپیمایی پرچم صهیونیست‌ها را صادر کردند. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، رژیم اشغالگر صهیونیستی مجوز راهپیمایی پرچم ها را صادر کرد.
مقامات اشغالگر رژیم صهیونیستی اعلام کردند که اجازه می‌..

صدور مجوز راهپیمایی پرچم صهیونیست‌ها

مقامات رژیم صهیونیستی مجوز برگزاری راهپیمایی پرچم صهیونیست‌ها را صادر کردند.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، رژیم اشغالگر صهیونیستی مجوز راهپیمایی پرچم ها را صادر کرد.

مقامات اشغالگر رژیم صهیونیستی اعلام کردند که اجازه می‌دهند «راهپیمایی پرچم» که توسط شهرک نشینان صهیونیستی سازماندهی شده، از محله قدیمی قدس و باب العمود عبور کند.

قرار است که در روز ۲۹ مه جاری، راهپیمایی پرچم صهیونیست‌ها به سمت شهر قدس در میان تامین امنیت از سوی نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی برگزار شود .

وزارت امور خارجه فلسطین تصمیم مقامات رژیم صهیونیستی را ادامه تشدید تنش ها توسط تل آویو خواند که منطقه را به سمت انفجاری می‌کشاند که کنترل آن بسیار دشوار خواهد بود.

زخمی‌شدن ده‌ها فلسطینی در یورش نظامیان صهیونیست به کرانه باختریانفجار یک خودروی بمب‌‌گذاری‌شده در فلسطین اشغالیبنت علناً خواهان نسل‌کشی تمامی مبارزان فلسطینی شد

پیش از این مقاومت فلسطین به پلیس رژیم صهیونیستی نسبت به برپایی راهپیمایی «پرچم» و یورش به مسجد الاقصی با پوشش این رژیم هشدار داده و این تصمیم‌ها را «بازی با آتش» خواند.

مقاومت فلسطین پیام‌هایی به اشغالگران صهیونیست فرستاده و از طریق آن اعلام کرد اگر این راهپیمایی و یورش‌هایی که نیروهای اشغالگر برای آن برنامه‌ریزی می‌کنند، انجام شود، مقاومت در پشت سر گذاشتن خط قرمزها در مسجد الاقصی تردید نخواهد کرد.

راهپیمایی مشابهی که ماه گذشته در عید پسح یهودیان اتفاق می‌افتاد، در میان خشونت‌ها علیه نمازگزاران فلسطینی در مسجد الاقصی لغو شد و پس از یورش نظامیان صهیونیست به مسجدالاقصی، بیش از ۳۰۰ نفر با گلوله‌های پلاستیکی و گاز اشک آور مجروح شدند.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران