کد خبر:9555
پ
۱۴۰۰۰۹۱۵۱۱۱۹۵۸۲۸۸۲۴۲۰۹۰۷۴

ضعف در سیستم اداری آران و بیدگل قابل قبول نیست

فرماندار آران و بیدگل با بیان اینکه ضعف در سیستم اداری آران و بیدگل قابیل قبول نیست، گفت: حدود ۴۰ درصد از مدیران منطقه تغییر کردند. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از آران و بیدگل، علی اکبر رضایی بعد از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه..

ضعف در سیستم اداری آران و بیدگل قابل قبول نیست

فرماندار آران و بیدگل با بیان اینکه ضعف در سیستم اداری آران و بیدگل قابیل قبول نیست، گفت: حدود ۴۰ درصد از مدیران منطقه تغییر کردند.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آران و بیدگل، علی اکبر رضایی بعد از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه "هیات من الذله" را مهمترین پیام عاشورا و کربلا دانست و اظهار داشت: مردم اگر چه در مسائل اقتصادی تحت فشار هستند اما این موضوع به دلیل نپذیرفتن کلام زور دشمن است.

وی با بیان اینکه دنیای غرب که مدعی مدافع بشر است، آنان ما را از خرید دارو تحریم کردند، افزود: از طرف دیگر باب همه رسانه‌های خود را بر روی ما باز کردند و هرچه لایق خودشان است به جمهوری اسلامی نسبت می‌دهند اما متاسفانه با برخی بی‌‌انصافی‌ها و بداخلاقی‌ها رو به رو هستیم.

فرماندار شهرستان کاشان با بیان اینکه بخشی از مشکلات ما به دلیل پایبندی به ارزش‌ها است، ابراز داشت: بر اساس قانون اساسی ما متعهد به تامین رفاه و آسایش مردم هستیم و باید به مردم بگوئیم چه عواملی مانع از تحقق شایسته این آرمان‌ها شده است.

وی با بیان اینکه ما امروز واردکننده گندم هستیم، گفت: بیشتر از تحریم‌ها ما امروز از خودتحریمی‌های داخلی ضربه می‌خوریم و باید این موارد به مردم گفته شود و از آن‌ها مطلع شوند و به طور کلی ملت و مردم مظلومی داریم در حالی که اگر یک تحریم علیه یک کشوری به غیر از ایران اعمال می‌شود شرایط سختی را تجربه می‌کرد.

رضایی با بیان اینکه همه متعهد به ساماندهی مبانی اقتصادی هستیم، تصریح کرد: ضعف سیستم اداری در شهرستان آران و بیدگل را قبول نداریم به نحوی که حدود ۴۰ درصد از مدیران این شهرستان تکریم شدند و مدیران جدید در بخش‌های مختلف معارفه شدند.

استاندار مرکزی: مسئله‌محوری باید گفتمان حاکم بر سیستم اداری باشداستاندار گیلان: عدم توجه به علم و پژوهش از دلایل اصلی عقب‌افتادگی سیستم اداری استحسینی‌کیا: گره اصلی اشتغال جوانان ناکارآمدی سیستم اداری کشور است

وی ضمن اشاره به پیشینه شهر نوش‌آباد تاکید کرد: این شهر نقش‌های موثری در طول انقلاب اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی داشته است و پای کار نظام بودند و از این رو این منطقه شایسته توجه بیشتر است و این موضوع را در دستور کار قرار دادیم.

انتهای پیام/۸۰۳/ح

فدراسیون صنعت نفت ایران