کد خبر:6250
پ
۱۴۰۰۰۸۱۳۱۴۳۹۱۳۷۷۰۲۳۹۷۶۵۳۴

طرح عادلانه‌سازی توزیع یارانه‌های آرد و گندم در اردبیل اجرا می‌شود

گروه استان‌ها- استاندار اردبیل گفت: اجرای طرح عادلانه‌سازی توزیع یارانه‌های آرد و گندم در استان اردبیل اجرا می‌شود تا از تخصیص یارانه برای کالاهای اساسی به صورت غیرمستقیم که آثار منفی اقتصاد بر اقتصاد کلان دارد را حذف کنیم. – اخبار استانها – به گزارش..

طرح عادلانه‌سازی توزیع یارانه‌های آرد و گندم در اردبیل اجرا می‌شود

گروه استان‌ها- استاندار اردبیل گفت: اجرای طرح عادلانه‌سازی توزیع یارانه‌های آرد و گندم در استان اردبیل اجرا می‌شود تا از تخصیص یارانه برای کالاهای اساسی به صورت غیرمستقیم که آثار منفی اقتصاد بر اقتصاد کلان دارد را حذف کنیم.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازاردبیل، سید حامد عاملی صبح امروز در دیدار با مسئولان استان اردبیل اظهار داشت: تهیه نان با قیمت فعلی موضوعی است که مردم استان می‌توانند در این زمینه اقدام کنند و در این زمینه مبلغ اضافی از کارت آنان کسر نخواهد شد که در این زمینه به مردم اطمینان خاطر می‌دهیم و شایعات پخش شده در فضای مجازی کذب محض است.

وی بیان کرد: اجرای طرح عادلانه‌سازی توزیع یارانه‌های آرد و گندم در استان اردبیل اجرا می‌شود تا از تخصیص یارانه برای کالاهای اساسی به صورت غیرمستقیم که آثار منفی اقتصاد بر اقتصاد کلان دارد را حذف کنیم و شاهد بهره‌گیری از ظرفیت صاحب‌نظران اقتصادی باشیم که به همین منظور تمهیدات لازم در این زمینه برای بهبود شرایط اقتصادی انجام یافته است.

استاندار اردبیل ادامه داد: در حال حاضر برای جلوگیری از پرداخت‌ها به شکل‌های مختلف و واسطه‌ها از کشور جلوگیری به عمل می‌آید تا به دلیل تفاوت قیمت بین آرد آزاد و یارانه‌ای از چرخه خارج می‌شد که با این وضعیت نباید اجازه دهیم تا وضعیت دهک‌های پایین جامعه بیشتر از این مورد ضرر واقع شود.

کالابرگ الکترونیک فقط به حساب یارانه متصل می‌شود/ میرکاظمی: امکان خطا در تشخیص یارانه‌بگیران وجود داردمعیارهای تعیین دهک‌ خانواده‌ها برای پرداخت یارانه از زبان وزیر کارساداتی‌نژاد: افزایش قیمت‌های ناشی از حذف ارز ترجیحی با یارانه‌ها جبران می‌شود

عاملی عنوان کرد: مابه التفاوت نرخ آزادسازی آرد از سوی دولت به حساب نانوایان واریز می‌شود تا بتوانیم در راستای عادلانه‌سازی توزیع یارانه آرد و نان اقدامات لازم و اساسی را انجام دهیم که در این زمینه نیز تمهیدات لازم به عمل آمده و امیدواریم بتوانیم با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده شاهد تحقق اهداف مورد نظر باشیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر هیچ کاهشی در میزان گندم و نان ایجاد نشده و هدف ما پرداخت مستقیم به دهک‌های پایین با اجرای این طرح است که اقدامات لازم در این زمینه به عمل آمده است که درصدد هستیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم که این موضوع به نوبه خود حائز اهمیت و اساسی است.

انتهای پیام/۱۴۲/ح

فدراسیون صنعت نفت ایران