کد خبر:7488
پ
۱۴۰۰۰۹۰۷۱۳۰۹۰۳۵۶۴۲۴۱۵۱۴۴۴

علیزاده: در گل‌گهر ماندم چون خودم را مدیون قلعه‌نویی می‌دانم/ فصل بعد برای قهرمانی می‌جنگیم

هافبک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تأکید کرد، این تیم در فصل پیش رو برای قهرمانی در لیگ برتر خواهد جنگید. – اخبار ورزشی – علیرضا علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تمدید قراردادش با باشگاه گل‌گهر اظهار داشت: واقعیت این است که بعد ..

علیزاده: در گل‌گهر ماندم چون خودم را مدیون قلعه‌نویی می‌دانم/ فصل بعد برای قهرمانی می‌جنگیم

هافبک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تأکید کرد، این تیم در فصل پیش رو برای قهرمانی در لیگ برتر خواهد جنگید.

– اخبار ورزشی –

علیرضا علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تمدید قراردادش با باشگاه گل‌گهر اظهار داشت: واقعیت این است که بعد از اتمام لیگ چند پیشنهاد به دست من رسید، ولی جدایی از گل‌گهر برایم ساده نیست. من دو فصل پیراهن باشگاه گل‌گهر را بر تن کردم، باشگاهی است که واقعاً تمامی امکانات لازم را برای بازیکنان فراهم می‌کند و این برای ما ارزش زیادی دارد.

وی در مورد اینکه باشگاه سپاهان هم خواهان جذبش شده بود، تصریح کرد: من چند پیشنهاد خوب داشتم، ولی همانطور که گفتم جدایی از گل گهر برایم سخت بود. از طرفی مهمترین دلیلی که باعث شد قراردادم را تمدید کنم، شخص امیر قلعه‌نویی بود. من خودم را مدیون ایشان می‌دانم و جدا از مسائل فوتبالی، این مربی در زندگی شخصی هم خیلی به من کمک کرده و چیزهای زیادی از امیرخان یاد گرفتم. خوشحالم که با تمدید قراردادم، دوباره با امیر قلعه‌نویی کار خواهم کرد.

هافبک تیم فوتبال گل‌گهر در پاسخ به این پرسش که «آیا گل‌گهر می‌تواند در فصل آینده برای قهرمانی در لیگ برتر بجنگد؟»، گفت: ما در همین فصل هم مدعی قهرمانی و گرفتن سهمیه آسیا بودیم، ولی کسر هفت امتیاز ضربه شدیدی به گل‌گهر زد. ما واقعاً تیم خوبی داشتیم و امیر قلعه‌نویی تیم پرقدرتی را راهی لیگ کرده بود ولی این اتفاق به تیم ما ضربه زد. مطمئناً با حضور قلعه‌نویی، تیم ما فصل بعد برای قهرمانی می‌جنگد و شک ندارم که با تجربه قلعه‌نویی تیم خوبی بسته خواهد شد.

تمدید ۲ ساله قرارداد فروزان با گل‌گهرعلیزاده با گل‌گهر تمدید کرد

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران