کد خبر:6506
پ
۱۴۰۰۱۰۲۶۱۵۴۹۰۸۸۷۳۲۴۵۴۵۰۹۴

فرمانده سپاه استان زنجان: وحدت بین نیروها رمز پیروزی در دفاع مقدس بود

گروه استان‌ها- فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: امروزه در هر زمینه‌ که امام و ولی فقیه دستور دهد باید مثل خرمشهر عمل کرد. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، سردار جهانبخش کرمی شامگاه چهارشنبه در همایش سالانه بسیج حقوقدا..

فرمانده سپاه استان زنجان: وحدت بین نیروها رمز پیروزی در دفاع مقدس بود

گروه استان‌ها- فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: امروزه در هر زمینه‌ که امام و ولی فقیه دستور دهد باید مثل خرمشهر عمل کرد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، سردار جهانبخش کرمی شامگاه چهارشنبه در همایش سالانه بسیج حقوقدانان اظهار داشت: جنگی‌که رژیم بعث عراق شروع کرده بود در واقع یک جنگ جهانی در جغرافیای کوچک علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی برای از بین بردن آن و خاموش کردن صدای انقلاب بود و طبق پیش‌بینی آنها قرار بود کار نظام در یک ماه تمام شود.

وی افزود: جایگاه قدرت ولی فقیه، ایمان، اعتقاد و باور‌های دینی، روحیه جهادی ملت ایران و وحدت در مقابل رژیم بعثی رمز پیروزی و نقطه قوت ما بود.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج ) استان زنجان به آزادسازی خرمشهر اشاره کرد و گفت: در فتح خرمشهر رژیم بعث با ۶۰ هزار نیروی ویژه و غیر قابل نفوذ و حمایت تمام دنیا و مجهز به سلاح‌های روز دستور حفظ خرمشهر را به هر قیمتی داشتند و در طرف دیگر مطالبه‌گری مردم که خواهان آزادسازی خرمشهر بود.

وی با اشاره به فرمایشات امام خمینی (ره) که خرمشهر باید آزاد شود گفت: بسیج، ارتش و سپاه با وحدت، روحیه جهادی، انقلابی و جان برکف با لبیک به فرمان امام خمینی(ره) در عملیات بیت المقدس حماسه آفریده و خرمشهر را آزاد کردند.

سردار کرمی با اشاره به اینکه در طول ۴۳ سال بعد از پیروزی انقلاب رمز ما وحدت بوده افزود: امروزه در هر زمینه‌ای که ولی فقیه فرمان دهد باید مثل خرمشهر عمل‌کرد زیرا خرمشهرها در پیش روی ما است و باید برای پیروزی به این صورت عمل کنیم.

جانشین سپاه زنجان: برنامه‌های سوم خرداد مروّج فرهنگ ایثار و مقاومت خواهد بودجانشین قرارگاه عملیاتی لشکر ۱۶ زرهی قزوین: فتح خرمشهر عزت ایران اسلامی را احیا کردیادواره شهدای ورزشکار استان فارس همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار می‌شود

وی به حضور رزمندگان استان زنجان در دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: شش گردان خط شکن از استان زنجان در جبهه‌ها حضور داشتند که در چهار مرحله از عملیات حماسه آفریدند و نخستین نیروهایی که وارد خرمشهر شدند از استان زنجان بود.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان به ترور شهید سلیمانی اشاره کرد و گفت: دست جنایتکار آمریکا و رژیم صهیونیستی در این ترور مشخص است و آمریکا در طول چندین دهه عامل بسیاری از جنگ‌ها بوده و هر جنایتی در جهان اتفاق افتاده آمریکا در آنجا حضور داشته است.

وی به فتنه‌های ایجاد شده در کشور توسط دشمنان اشاره کرد و گفت: این فتنه‌ها که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران برای تضعیف نظام شروع شده و در خاموش کردن یکی از آنها طبق فرمایش رهبری، حرکت انقلابی از استان زنجان و تبریز آغاز و در تهران پایان یافت و این فتنه‌ها با هوشیاری مردم در نطفه خفه شد.

سردار کرمی گفت: شهید سلیمانی بهترین فرمانده برای مبارزه با تروریست‌های جنایتکار بود که رئیس جمهور پلید آمریکا دستور ترور او را داد و مرتکب این جنایت شد گرچه بی پاسخ نماند و با تصمیم قاطع پایگاه‌های آنها موشک باران شد.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به ولایت مداری عنوان کرد: در ولایت مداری تنها نسخه نجات بخش اسلام اطاعت از رهبری است و طبق فرمایشات رهبری که زندگی ما همیشه جنگ احزاب است و هر مسئولیتی در دست مسئولان تنگه احد است که باید از آن پاسداری کنند و از کمبودها ننالید.

در ادامه حجت‌الاسلام مهدی باقری نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به ۲۰ میلیون پرونده که در دستگاه قضایی تشکیل شده این امر متوجه کم کاری مسئولان در زمینه کمبود قوانین است که زمینه تشکیل پرونده‌ها را فراهم کرده‌ است.

وی افزود: درشکل گیری پرونده‌ها مقصر اصلی به کم کاری مسئولان برمی‌گردد، زیرا بیش از چهل سال است که نظام حقوقی ما به بلوغ نرسیده و هرم قانون‌گذاری در کشور ترسیم نشده است.

حجت‌الاسلام باقری بیان کرد: سازمان‌ها و نهادهای متعددی در کشور هستند که هر کدام قانون خود را اجرا می کنند که باعث شده مردم دچار مشکل شوند.

انتهای پیام/ش

فدراسیون صنعت نفت ایران