کد خبر:9515
پ
۱۴۰۱۰۵۲۱۱۵۰۹۰۶۵۵۰۲۵۸۷۸۷۵۴

فرهنگ مقاومت و ایستادگی آزادگان در جامعه نهادینه شود

آزاده بوشهری پایداری آزادگان در زندان‌های مخوف رژیم بعث عراق را ایمان بالا و تاسی از ائمه طهارت علیه‌السلام دانست و گفت: باید فرهنگ مقاومت و ایستادگی آزادگان در جامعه در برابر مشکلات نهادینه شود. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، خل..

فرهنگ مقاومت و ایستادگی آزادگان در جامعه نهادینه شود

آزاده بوشهری پایداری آزادگان در زندان‌های مخوف رژیم بعث عراق را ایمان بالا و تاسی از ائمه طهارت علیه‌السلام دانست و گفت: باید فرهنگ مقاومت و ایستادگی آزادگان در جامعه در برابر مشکلات نهادینه شود.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، خلیل رضایی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با گرامیداشت ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی تعداد آزادگان استان بوشهر را ۴۳۵ نفر اعلام کرد و اظهار داشت: ۱۵ درصد این آزادگان شهید یا فوت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه در عملیات کربلا ۴ به اسارت رژیم بعث عراق درآمدم خاطرنشان کرد: پس از ۴ سال در اسارت و اردوگاه مخفی رژیم بعث عراق به میهن اسلامی بازگشتم.

این آزاده استان بوشهر رمز موفقیت استقامت و ایستادگی آزادگان در زندان‌های مخوف رژیم بعث عراق را ایمان بالا و اخلاص به خون پاک شهدا و رهبر کبیر انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد: آزادگان در سخت‌ترین شرایط قرار داشتند ولی با تاسی به ائمه طهارت(ع) به یاری خداوند متعال توانستند بر مشکلات غلبه کنند.

رضایی استفاده از آموزه‌های شهدای دشت کربلا و قیام عاشورا و الگو قرار دادن فرهنگ حضرت زینب(س) و امام سجاد(ع) را رمز موفقیت آزادگان در برابر شکنجه‌های دشمن رژیم بعث عراق دانست و گفت: در دوران اسارت گرسنگی، تشنگی همراه با شکنجه روحی و جسمی و مشکلات فراوانی وجود داشت ولی وقتی کار برای رضا خدا همراه با اخلاص باشد این مشکلات اثربخش نیست.

این آزاده استان بوشهر وفاداری آزادگان در دوران اسارت به نظام، انقلاب و امام راحل را ستودنی دانست و گفت: با وجود انواع دسیسه و توطئه ولی آزادگان دست از عقیده و ایمان خود نکشیدند و برخی هم به شهادت رسیدند.

وی با بیان اینکه در دوران اسارت در اردوگاه‌های رژیم بعث عراق، منافقین انواع پیشنهادات برای خارج شدن از اسارت به آزادگان ارائه کردند ولی اثربخش نبود اضافه کرد: باید فرهنگ مقاومت و ایستادگی آزادگان در جامعه در برابر مشکلات نهادینه شود.

رضایی با بیان اینکه آزادگان دارای بصیرت و اخلاص بودند گفت: آزادگان با پیروی از ولایت‌فقیه و تعهد نسبت به انقلاب و خون پاک شهدا، دشمن را شکست دادند.

۱۸ ساعت گفت‌وگو با آزادگان در "رادیو گفت‌و‌گو"استاندار بوشهر: تجارب آزادگان در جنگ اقتصادی به‌کارگیری شودتجلیل آزادگان از سریال «زیرخاکی»

این آزاده استان بوشهر با بیان اینکه آزادگان برای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و تاسی از امام راحل در مقابل شکنجه رژیم بعث عراق صبر کردند افزود: شکست ترفندهای دشمنان با مقاومت و ایستادگی که همان فرهنگ آزادگان است محقق می‌شود.

انتهای پیام/۱۹۰/ح

فدراسیون صنعت نفت ایران