کد خبر:11528
پ
۱۴۰۱۰۷۱۹۱۶۳۹۳۹۵۹۶۲۶۲۳۳۰۹۴

لیگ برتر والیبال|شکست تلخ خانگی راه‌یاب ملل مریوان برابر سیرجان

تیم راه‌یاب ملل مریوان به عنوان تنها نماینده استان کردستان در یک بازی سخت و نفس‌گیر در خانه با نتیجه سه بر یک مغلوب تیم مدعی فولاد سیرجان شد. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم ازمریوان، هفته سوم مسابقات والیبال قهرمانی لیگ برتر مردان ایران عص..

لیگ برتر والیبال|شکست تلخ خانگی راه‌یاب ملل مریوان برابر سیرجان

تیم راه‌یاب ملل مریوان به عنوان تنها نماینده استان کردستان در یک بازی سخت و نفس‌گیر در خانه با نتیجه سه بر یک مغلوب تیم مدعی فولاد سیرجان شد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازمریوان، هفته سوم مسابقات والیبال قهرمانی لیگ برتر مردان ایران عصر امروز با هفت دیدار در شهرهای مریوان، گرگان، مشهد، تهران، یزد، رفسنجان و آمل پیگیری شد.

در این رقابت‌ها تیم‌های پیکان تهران، شهداب یزد، لبنیات هراز آمل، مس رفسنجان، ایفاسرام اردکان، پاس گرگان و فولاد سیرجان ایرانیان برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

تیم راه‌یاب ملل مریوان به عنوان تنها نماینده استان کردستان که در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر به برتری رسید، عصر امروز در ورزشگاه این شهر در بازی دوم خود میزبان تیم مدعی فولاد سیرجان بود که در یک بازی سخت و نفس‌گیر در خانه با نتیجه سه بر یک مغلوب تیم مهمان شد.

در پایان هفته سوم تیم فولاد سیرجان ایرانیان با برد ۳ بر یک راه یاب ملل (۱۸ بر ۲۵، ۲۱ بر ۲۵، ۲۸ بر ۲۶ و ۲۰ بر ۲۵) ۹ امتیازه شد و در صدر جدول باقی ماند.تیم‌ پیکان تهران نیز با همین شرایط در جایگاه دوم همچنان در تعقیب این تیم است.

لیگ برتر والیبال| پاس گرگان حریف رامسری را مغلوب کردلیگ برتر والیبال| ادامه پیروزی‌های هراز و فولاد/ ارومیه و مشهد باختند + جدول و نتایج کامل

تیم والیبال راه یاب ملل مریوان در فصل قبل رقابت‌های لیگ برتر در جایگاه نهم قرار گرفت و به گفته صادقیان سرمربی این تیم، خود را برای قرار گرفتن در جایگاه بهتری نسبت به فصل قبل آماده می‌کند اما نتایج و شکست در بازی امروز مقداری تیم را از اهداف مدنظر دور کرد.

انتهای پیام/۴۸۶/ن

فدراسیون صنعت نفت ایران