کد خبر:4012
پ
۱۴۰۰۰۴۳۰۱۳۴۶۵۱۱۱۳۲۳۲۳۵۵۷۴

مایکروسافت فروش و خدمات خود را در روسیه متوقف کرد

شرکت آمریکایی مایکروسافت با انتشار بیانیه‌ای در وب سایت خود اعلام کرد که فروش کالاهای خود را در روسیه به دلیل حملات نظامی این کشور علیه اوکراین متوقف کرده است. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری تاس، شرکت آمریکایی مایکروسافت..

شرکت آمریکایی مایکروسافت با انتشار بیانیه‌ای در وب سایت خود اعلام کرد که فروش کالاهای خود را در روسیه به دلیل حملات نظامی این کشور علیه اوکراین متوقف کرده است.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری تاس، شرکت آمریکایی مایکروسافت روز جمعه با انتشار بیانیه‌ای در وب سایت خود اعلام کرد که فروش کالاهای خود را در روسیه به دلیل حملات نظامی این کشور علیه اوکراین متوقف کرده است.

بر اساس این گزارش، شرکت مایکروسافت همچنین ارائه خدمات خود را در روسیه متوقف کرده است.

این شرکت تاکید کرد که بر اساس تحریم های اتحادیه اروپا، ایالات متحده و بریتانیا، برخی از فعالیت‌های خود را در فدراسیون روسیه متوقف می کند.

آمریکا دارایی‌های سخنگوی کرملین و کارآفرینان روسی را توقیف کردروسیه توییتر و فیسبوک را فیلتر کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه ۲۴ فوریه در یک سخنرانی تلویزیونی اعلام کرد که در پاسخ به درخواست سران جمهوری‌های دونباس و به منظور "حفاظت از مردمی که به مدت ۸ سال هدف نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند"، تصمیم به انجام یک عملیات نظامی ویژه گرفته است.

رهبر روسیه تاکید کرده بود که مسکو هیچ برنامه ای برای اشغال سرزمین های تحت حاکمیت اوکراین ندارد.

در پاسخ به درگیری های جاری در اوکراین، اتحادیه اروپا و ایالات متحده تحریم هایی را علیه چندین بانک اصلی روسیه و همچنین قطع اتصال آنها با شبکه انتقال بین المللی پرداخت سوئیفت اعمال کرده‌اند.

آنها همچنین دارایی های بانک مرکزی روسیه را توقیف کرده و محدودیت هایی را در بخش حمل و نقل هوایی علیه این کشور اعمال کرده اند. بسیاری از دیگر صنایع روسیه نیز هدف این تحریم‌ها قرار گرفته است.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران