کد خبر:6622
پ
۱۴۰۱۰۲۰۵۱۴۵۷۲۹۳۱۸۲۵۲۰۹۰۷۴

مجتمع تولیدی سقز با ورود دستگاه قضایی مجدداً به عرصه تولید بازگشت‌

رئیس دادگستری سقز از احیای مجدد مجتمع تولیدی تعطیل شده شهرستان سقز با حمایت‌های دستگاه قضایی خبر داد . – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از سقز، در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و اجرای سیاست‌های رئیس قوه قضائیه و تأکیدات رئیس‌کل دادگس..

مجتمع تولیدی سقز با ورود دستگاه قضایی مجدداً به عرصه تولید بازگشت‌

رئیس دادگستری سقز از احیای مجدد مجتمع تولیدی تعطیل شده شهرستان سقز با حمایت‌های دستگاه قضایی خبر داد .

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سقز، در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و اجرای سیاست‌های رئیس قوه قضائیه و تأکیدات رئیس‌کل دادگستری استان کردستان در رابطه با حمایت از تولید، رئیس دادگستری شهرستان سقز از کارگاه تولیدی کنترل و فرآورده‌های بذر حبوبات و کارگاه تولیدی ساختمانی شهرستان سقز بازدید کرد.

کیوان جهانی، رئیس دادگستری سقز در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: این مجتمع تولیدی در مساحت ۱۲ هزار متر در امور بوجاری ، فرآورده‌های کشاورزی، ساخت تیرچه و بلوک، واحد پودر و خاک سنگ فعالیت دارد و با حمایت‌های مستقیم دادگستری این شهرستان این مجتمع احیا شده و به چرخه تولید بازگشت.

وی افزود: درحال حاضر۵۰ نفر به صورت مستقیم در این واحد تولیدی مشغول به فعالیت بوده و در صورت حمایت‌های بیشتر این ظرفیت به بیش از ۶۰ نفر خواهد رسید.

دستور رئیس کل دادگستری ‌مازندران برای نظارت بر ذخیره‌سازی کالاهای اساسی/ تیغ برنده قانون بر دست محتکران + فیلمرئیس کل دادگستری زنجان: کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها اولویت دادگستری است

رئیس دادگستری شهرستان سقز از تشکیل جلسه با نماینده مجلس شورای اسلامی، مسئولان استانداری کردستان و فرماندار ویژه شهرستان سقز در جهت حل مشکل و ارتقاء ظرفیت این مجتمع تولیدی به زودی خبر داد و گفت: تمام توانمان را برای تحقق شعار سال و رفع موانع تولید به کار خواهیم گرفت.

انتهای پیام/۴۸۶/ش

فدراسیون صنعت نفت ایران