کد خبر:11186
پ
۱۴۰۰۰۷۲۱۱۴۰۰۱۹۴۷۱۲۳۸۱۰۰۶۴

مرکل: سخنان پوتین باید جدی گرفته شود

صدر اعظم آلمان در سخنانی با تاکید بر اینکه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه بلوف نمی‌زند، تاکید کرد که وی باید به عنوان یک شریک گفتگوی جدی تلقی شود. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، به نقل از روزنامه “تاگس اشپیگل” آلمان، آن..

مرکل: سخنان پوتین باید جدی گرفته شود

صدر اعظم آلمان در سخنانی با تاکید بر اینکه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه بلوف نمی‌زند، تاکید کرد که وی باید به عنوان یک شریک گفتگوی جدی تلقی شود.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، به نقل از روزنامه "تاگس اشپیگل" آلمان، آنگلا مرکل، صدراعظم سابق آلمان در سخنانی هشدار داده است که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه باید به عنوان یک شریک گفتگوی جدی تلقی شود و دوره پس از جنگ نباید نادیده گرفته شود.

وی در مراسم افتتاحیه بنیاد هلموت کوهل، صدراعظم فدرال پیشین مرکل در مورد اینکه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه چه نوع شخصیتی است مطرح کرد گفت: ما باید حرف های پوتین را جدی بگیریم.

وی با توجه به آخرین تحولات گفت: جدی گرفتن کلمات، نادیده نگرفتن آن ها و به عنوان یک بلوف قلمداد نکردن آن از ابتدا است بکه برخورد جدی با آن ها است. این به هیچ وجه نشانه ضعف یا مماشات نیست، بلکه نشانه زیرکی سیاسی است زیرکی که به ایجاد فضای مانور کمک می کند یا، حداقل به همان اندازه حتی برای توسعه موارد جدید اهمیت دارد.

«آنگلا مرکل، صدراعظم سابق آلمان در مراسم افتتاحیه بنیاد هلموت کوهل صدراعظم فدرال پیشین این کشور (۱۹۸۲ – ۱۹۹۶) شرکت کرده بود.

کمبود برق آلمان را مجبور به ادامه استفاده از نیروگاه‌های هسته‌ای کرد

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران