کد خبر:7567
پ
۱۴۰۱۰۳۲۶۱۲۳۳۱۳۶۷۳۲۵۵۳۴۱۶۴

مقابله ارتش سوریه با یک گروه تروریستی در حومه ادلب

بر اساس گزارش منابع مختلف ارتش سوریه تحرکات تروریست‌ها را در محور ادلب دفع کرده و برخی از آنها را به هلاکت رسانده است. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، منابع سوری از دفع حمله شدید تروریستها به مواضع ارتش سوریه در محور حومه ..

مقابله ارتش سوریه با یک گروه تروریستی در حومه ادلب

بر اساس گزارش منابع مختلف ارتش سوریه تحرکات تروریست‌ها را در محور ادلب دفع کرده و برخی از آنها را به هلاکت رسانده است.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، منابع سوری از دفع حمله شدید تروریستها به مواضع ارتش سوریه در محور حومه ادلب در شمال سوریه خبر دادند.

بر اساس گزارش منابع سوری، محور شهر سراقب دیشب شاهد حمله یک گروه تروریستی بود که به درگیری شدیدی بین نیروهای ارتش سوریه و عناصر این گروه تروریستی منجر شد.

به گزارش اسپوتنیک، یگان‌های شناسایی ارتش سوریه یک گروه مسلحی که سعی در پیشروی به سمت پایگاه‌های نظامی واقع در خط تماس در اطراف شهر سراقب در حومه ادلب جنوبی داشت، زیر نظر گرفتند و درگیری خشونت باری میان نیروهای ارتش سوریه و عناصر تروریست شکل گرفت.

ارتش سوریه در درگیری با عناصر تروریست از توپخانه و موشک استفاده کرد.

تقویت مواضع ارتش سوریه در پی تحرکات ارتش ترکیه در حلب و حسکهتنش بین سوریه و رژیم اسرائیل بعد از حمله به فرودگاه دمشق به کدام سمت می‌رود؟

یک منبع میدانی سوری با اشاره به موفقیت ارتش سوریه در ضربه مهلک به تروریستهای که در حال پیشروی به سمت پایگاه های نظامی سوریه در حومه سراقب بودند، اعلام کرد: نیروهای ارتش سوریه موفق به هلاکت ۵ تروریست شدند. همچنین ۲۰ ترویست نیز به دست نیروهای ارتش سوریه زخمی شده‌اند.

همزمان ارتش سوریه در همه محورهای درگیری در «ادلب» و «حماه» در آماده باش به سر می برد تا هر گونه تحرک تروریستها را دفع کند.

بر اساس گزارش منابع مختلف، نیروهای آمریکایی روز چهارشنبه عملیات «هلی‌برنی» را در حومه جرابلس واقع در شمال حلب در مرزهای با ترکیه انجام دادند.

همچنین منابع وابسته به مخالفان سوری اعلام کردند که ۶ بالگرد آمریکایی حدود ساعت سه بامداد امروز به وقت دمشق در پایگاه لافارج واقع در منطقه خراب عشک در حومه عین العرب (کوبانی) در شرق حلب بر زمین نشستند.

ساعاتی قبل نیز ائتلاف بین‌المللی موسوم به مبارزه با داعش با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که در عملیاتی در سوریه در روز ۱۶ ژوئن یک سرکرده ارشد داعش را دستگیر کرده است.

پیش از این یک منبع آگاه از فعالیت گروه های تروریستی داعش اعلام کرد که نیروهای آمریکایی در منطقه التنف در مثلث مرزی سوریه، عراق و اردن، در شرق حومه استان حمص، از داعش حمایت می کنند.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران