کد خبر:7528
پ
۱۴۰۱۰۳۲۵۱۲۱۲۲۷۲۹۷۲۵۵۲۹۱۹۴

مهار آتش‌سوزی یک مجتمع اقامتی در غرب مشهد+تصاویر

گروه استان‌ها-سرپرست آتش نشانی مشهد از تلاش گروه های اطفاء حریق و امداد و نجات چندین ایستگاه برای مهار آتش سوزی یک مجتمع اقامتی در بولوار تقویه در غرب این شهر و نجات ۵۰ نفر از گرفتار شدگان در میان دود و آتش خبر داد. – اخبار استانها – مجید فرهادی در گ..

مهار آتش‌سوزی یک مجتمع اقامتی در غرب مشهد+تصاویر

گروه استان‌ها-سرپرست آتش نشانی مشهد از تلاش گروه های اطفاء حریق و امداد و نجات چندین ایستگاه برای مهار آتش سوزی یک مجتمع اقامتی در بولوار تقویه در غرب این شهر و نجات ۵۰ نفر از گرفتار شدگان در میان دود و آتش خبر داد.

– اخبار استانها –

مجید فرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: صبح امروز در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر وقوع آتش سوزی در یک مجتمع اقامتی در بولوار هاشمی رفسنجانی و گرفتار شدن ساکنان در دود ناشی از حریق، ستاد فرماندهی با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله حدود ۶۰ آتش‌نشان و نجاتگر را به همراه ۲۵ دستگاه خودرو سبک و سنگین اطفاء حریق و امداد و نجات را به محل حادثه اعزام کرد.

وی افزود: آتش‌نشانان به محض حضور در محل مشاهده کردند، آتش سوزی در قسمت تأسیسات و انبار ملزومات در طبقه منفی یک، این مجتمع اقامتی ۵ طبقه ۷۲ واحدی رخ داده و دود ناشی از این آتش سوزی در تمام طبقات متصاعد و منجر به محبوس شدن افراد در این مجموعه اقامتی شده بود.

فرهادی عنوان کرد: نجاتگران و آتش‌نشانان ضمن نجات ۵۰ نفر از افراد گرفتار در دود و حریق و انتقال آنان به مکان امن، اقدام به مهار آتش‌سوزی کرده و از سرایت حریق به سایر طبقات و منازل اطراف در محل جلوگیری کردند.

مهار کامل آتش سوزی حادثه کارخانه فیروزآباد/ فقط یک مخزن آمونیاک دچار حادثه شده بودعملیات نفس‌گیر ‌آتش‌نشانی برای نجات فرد گرفتار در لابه‌لای جام‌های شیشه ‌+عکسروایت مردم از جانفشانی جوان لرستانی در میان شعله‌های آتش/ جدال با آتش برای نجات جان ۲ سالمند + فیلم

سرپرست آتش نشانی مشهد خاطرنشان کرد: در این حادثه تعدادی از افراد ساکن در این محل دچار مشکلات تنفسی شدند که با اقدام به موقع آتش نشانان از میان دود و آتش به بیرون منتقل و تکنسین‌های اورژانس حاضر در محل اقدامات درمانی برای آنان را در محل انجام دادند.

گفتنی است؛ علت دقیق وقوع این حریق توسط کارشناسان آتش نشانی مشهد در دست بررسی است.

انتهای پیام/۲۸۲

فدراسیون صنعت نفت ایران