کد خبر:8828
پ
۱۴۰۱۰۵۰۱۱۵۲۶۱۲۵۱۶۲۵۷۲۳۹۲۴

ناپدید شدن جنایی مرد جوان در وردآورد / فرضیه قتل پرنگ است!

با کشف آثار خون در خودرو پسرجوان در منطقه وردآورد، یک معمای جنایی برای کارآگاهان پلیس آگاهی کلید خورد. – اخبار اجتماعی – به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ تیرماه جاری، اعضای خانواده مرد ۳۲ ساله‌ای با مراجعه به اداره پلیس از مفقودی فرزند خود در..

ناپدید شدن جنایی مرد جوان در وردآورد / فرضیه قتل پرنگ است!

با کشف آثار خون در خودرو پسرجوان در منطقه وردآورد، یک معمای جنایی برای کارآگاهان پلیس آگاهی کلید خورد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ تیرماه جاری، اعضای خانواده مرد ۳۲ ساله‌ای با مراجعه به اداره پلیس از مفقودی فرزند خود در منطقه وردآورد خبر دادند و ادعا کردند، پسر جوان چند روز قبل با خودرو ۲۰۶ خود از منزل خارج و ناپدید شده است.

بدین ترتیب رسیدگی به این پرونده با دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت و خیلی زود خودرو پسر جوان در منطقه گرمدره کشف شد.

کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی در گام نخست، در بازرسی از خودرو ۲۰۶ متوجه شدند، هیچگونه لوازمی از داخل این ماشین سرقت نشده است و تیم پلیسی در ادامه بررسی‌ها پی بردند، آثار خون روی صندلی‌ها وجود دارد.

همین کافی بود تا توجه بازپرس پرونده و کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی به فرضیه وقوع قتل پسر جوان در غرب تهران جلب شود که خیلی زود، تیم پلیسی با دریافت این اطلاعات مهم، تحقیقات ویژه‌ای را آغاز کردند.

رصد‌های اطلاعاتی کارآگاهان مشخص کرد، فرد مفقود شده با یک مرد حدودا ۲۹ ساله اختلافات شخصی داشته و بین‌آنها پیامک‌های مشکوکی ارسال شده و این ۲ مرد جوان در زمان مفقودی،همدیگر را ملاقات کرده‌اند.

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه امروز شنبه یکم تیرماه، بازپرس پرونده با توجه به مفقودی پسرجوان، کشف آثار خون در خودرو ۲۰۶، اختلافات شخصی و ارسال پیام‌های مشکوک، دستور بازداشت مرد جوان را به عنوان تنها مظنون پرونده صادر کرد که کارآگاهان پس از اخذ مجوز‌های لازم قضایی در یک عملیات موفق به دستگیری متهم شدند.

به گزارش تسنیم؛ بادستور محمدامین تقویان؛ بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی، متهم برای کشف ابعاد پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

اعتراف به جنایتی دیگر پس از قتل زن جوان در نامجو/ قاتل همسرش را هم به قتل رسانده بود!قتل مرد جوان با ضربات بی‌رحمانه چاقو در منطقه مرتضی‌گرد / قاتل روز گذشته دستگیر شد

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران