کد خبر:6850
پ
۱۴۰۱۰۱۱۷۱۶۰۰۲۳۳۰۹۲۵۰۹۳۲۸۴

نقی‌زاده: نگاه مسئولان به نفت مسجدسلیمان باید تغییر کند/ اگر با ۲۱ امتیاز در لیگ بمانیم یعنی شانس آوردیم

هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تأکید کرد نگاه مسئولان استان خوزستان به این تیم باید تغییر کند. – اخبار ورزشی – میثم نقی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی ۲ – ۲ تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: می‌دانستیم بازی سختی داریم، چ..

نقی‌زاده: نگاه مسئولان به نفت مسجدسلیمان باید تغییر کند/ اگر با 21 امتیاز در لیگ بمانیم یعنی شانس آوردیم

هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تأکید کرد نگاه مسئولان استان خوزستان به این تیم باید تغییر کند.

– اخبار ورزشی –

میثم نقی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی ۲ – ۲ تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: می‌دانستیم بازی سختی داریم، چون صنعت نفت تیم خوبی است، ولی خدا را شکر که یک امتیاز مهم از این بازی گرفتیم. مقابل صنعت نفت آنقدر خوب بازی کردیم که فکر می‌کنم حتی می‌توانستیم برنده از زمین بیرون بیاییم.

وی در مورد سقوط فجر سپاسی و اینکه با توجه به وضعیت جدول آیا سقوط شهر خودرو هم قطعی شده است، تأکید کرد: روی کاغذ هیچ چیز تمام نشده است و ما باید در بازی با استقلال هم با انگیزه بالا کار کنیم و امتیاز بگیریم. درست است که کار شهر خودرو خیلی سخت شده، ولی ما در هفته آخر هم باید با انگیزه بازی کنیم. شهر خودرو هم دو بازی سخت دارد، ولی ما روی بازی خودمان تمرکز می‌کنیم.

مهاجری: یک اتفاق جشن ماندن ما در لیگ برتر را به تأخیر انداخت/ سرنوشت‌مان با یک پرچم کمک داور می‌توانست عوض شود

نقی‌زاده راجع به فصل سختی که نفت مسجدسلیمان پشت سر گذاشت، تصریح کرد: همه می‌دانند تیم ما چه مشکلاتی داشت و اگر شرایط خوبی داشتیم، با این بازیکنان باکیفیتی که داریم حتی می‌توانستیم رتبه تک رقمی به دست بیاوریم. تمام دلخوشی مردم مسجدسلیمان به این تیم است و باید نگاه مسئولان استان خوزستان به تیم نفت تغییر کند.

هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: اگر با ۲۱ امتیاز در لیگ برتر بمانیم، یعنی شانس آوردیم چون قبلاً برخی تیم‌ها با همین امتیاز سقوط کرده‌اند. قرار نیست یک تیم همیشه اینطور نتیجه بگیرد و در لیگ برتر بماند. امیدوارم از سال آینده نگاه ویژه‌ای به نفت مسجدسلیمان شود تا این تیم بتواند با نتایج خوب دل مردم مسجدسلیمان و هوادارانش را شاد کند.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران