کد خبر:10170
پ
۱۴۰۱۰۶۰۴۲۲۳۵۴۷۸۲۴۲۵۹۶۷۶۰۴

نکونام: سپاهان هزینه خوبی برای حضور در بالای جدول کرده است/ باید مقابل این تیم بدون اشتباه باشیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اعتقاد دارد، حریف فردای تیمش برای قرار گرفتن در بالای جدول هزینه خوبی کرده است. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان در کنفرانس خبری پیش از..

نکونام: سپاهان هزینه خوبی برای حضور در بالای جدول کرده است/ باید مقابل این تیم بدون اشتباه باشیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اعتقاد دارد، حریف فردای تیمش برای قرار گرفتن در بالای جدول هزینه خوبی کرده است.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر سپاهان گفت: سپاهان مثل هر سال هزینه خوبی برای حضور در بالای جدول انجام داده و برنامه‌ریزی خوب‌شان در این سال‌ها را ادامه داده‌اند. بازی بسیار سختی را فردا مقابل این تیم پیش رو داریم که هم کادر فنی و هم بازیکنان خوبی در اختیار دارند.

وی افزود: می‌دانیم باید در میدان کاملاً باهوش باشیم و بدون اشتباه در زمین حاضر بشویم تا بتوانیم به موفقیت برسیم. نکته مهم این است که با تمرکز بالا و حواس جمع حضور پیدا کنیم و تا پایان بازی کم اشتباه حاضر شویم. می‌دانیم مقابل تیم خوب و با کیفیتی قرار خواهیم گرفت، اغراق نیست اگر بگوییم سپاهان جز سه تیم برتر ۶-۷ سال اخیر فوتبال ایران بوده و هر سال برنامه ریزی و شرایط خوبی داشته‌اند که در بالای جدول باشند.

نکونام در پایان گفت: ما در فولاد سعی کرده‌ایم این شرایط را مثل سپاهان داشته باشیم، بتوانیم این شرایط را کنار خودمان حفظ کنیم و نیاز داریم که هر سال برنامه‌ریزی دقیق با شرایط خوب و آوردن بازیکنان باکیفیت، بتوانیم بهترین‌ها را برای فولاد و مردم خوزستان رقم بزنیم. امیدواریم فردا یک بازی خوب را از هر دو‌ تیم باشد و ما بتوانیم موفق شویم.

لیگ برتر فوتبال| کمین استقلال برای گرفتن صدر جدول/ شمالی‌ها رنگ پیروزی را می‌بینند؟

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران