کد خبر:7677
پ
۱۴۰۰۰۱۲۶۱۶۱۴۱۰۷۹۰۲۲۵۷۳۷۹۴

هشدار سطح نارنجی هواشناسی؛ طوفان شمال و مرکز سیستان و بلوچستان را فرا می‌گیرد

گروه استان‌ها- مدیر‌کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی این اداره‌کل، گفت: از امروز تا روز سه‌شنبه وزش بادهای ۱۲۰ روزه در منطقه سیستان و وزش باد در مرکز استان شدت می‌گیرد. – اخبار استانها – محسن حیدری در گفت‌وگو با خ..

هشدار سطح نارنجی هواشناسی؛ طوفان شمال و مرکز سیستان و بلوچستان را فرا می‌گیرد

گروه استان‌ها- مدیر‌کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی این اداره‌کل، گفت: از امروز تا روز سه‌شنبه وزش بادهای ۱۲۰ روزه در منطقه سیستان و وزش باد در مرکز استان شدت می‌گیرد.

– اخبار استانها –

محسن حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدانبا اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی اداره‌کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: از امروز تا روز سه‌شنبه وزش بادهای ۱۲۰ روزه در منطقه سیستان و وزش باد در مرکز استان شدت می‌گیرد.

هواشناسی ایران ۱۴۰۱/۰۳/۲۷؛ هشدار طوفان شن در برخی استان‌ها/ احتمال اختلال در حمل‌ونقل ریلی و هواییهشدار نارنجی هواشناسی؛ طوفان گردوخاک سیستان را فرا می‌گیردهواشناسی ایران ۱۴۰۱/۰۳/۲۴؛ هشدار هواشناسی به کشاورزان/ وقوع طوفان شن در برخی مناطق کشور

مدیرکل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه منطقه اثر این طوفان سیستان، شرق زاهدان، خاش، گلشن، میرجاوه و سراوان است، گفت: در این مدت بر اثر بروز گردوخاک و وزش باد شدید، احتمال خسارت به تاسیسات و محصولات کشاورزی و تاخیر و لغو برخی پروازها نیز وجود دارد.

وی با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی برای این پدیده، افزود: این سامانه باعث کاهش کیفیت هوا و کاهش شدید دید در این مناطق خواهد شد. توصیه می‌شود مردم از قرار گرفتن در فضای باز به مدت طولانی، از کویرنوردی در شمال غرب استان و از ترددهای جاده ای غیرضروری در جاده‌های شمالی استان پرهیز کنند.

انتهای پیام/۳۹۲/

فدراسیون صنعت نفت ایران