کد خبر:8641
پ
۱۴۰۱۰۲۲۶۲۲۵۲۴۵۶۰۵۲۵۳۳۸۸۵۴

هواشناسی ایران ۱۴۰۱/۰۴/۲۷؛ خیزش گردوخاک در مرکز و شمال شرق و شرق کشور

کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام وضعیت جوی در سه روز آینده پدیده غالب کشور را خیزش گردوخاک در مرکز، شرق و شمال شرق کشور عنوان کرد. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، فریبا گودرزی گفت: برای چند روز آینده در بخش‌هایی از جنوب سیستان و بلوچستان،..

هواشناسی ایران 1401/04/27؛ خیزش گردوخاک در مرکز و شمال شرق و شرق کشور

کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام وضعیت جوی در سه روز آینده پدیده غالب کشور را خیزش گردوخاک در مرکز، شرق و شمال شرق کشور عنوان کرد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فریبا گودرزی گفت: برای چند روز آینده در بخش‌هایی از جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و هرمزگان برای ساعت‌های بعدازظهر و اوایل شب، رگبار و رعدوبرق، گاهی وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی شده است که این شرایط روزهای چهارشنبه تا جمعه در بخش‌هایی از جنوب شرق فارس و جنوب بوشهر دور از انتظار نیست.

وی ادامه داد: از امروز تا جمعه برای شرق، شمال‌شرق‌وزش بادهای شدید توأم با گردوخاک پیش‌بینی‌شده است که برای فردا علاوه بر این مناطق در بخش‌های از مرکز کشور افزایش سرعت وزش باد رخ می‌دهد که در مناطق مستعد سبب خیزش گردوخاک خواهد شد.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در چند روز آینده با شکل‌گیری توده گردوخاک روی کشور عراق و انتقال آن به مرزهای غرب و جنوب غرب کشور در این مناطق پدیده گردوغبار و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی شده است.

گودرزی افزود: از امروز تا جمعه، دریای عمان و تنگه هرمز مواج و متلاطم پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد: تهران نیز برای امروز آسمانی صاف و گاهی وزش باد را دارد.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران