کد خبر:6208
پ
۱۴۰۰۰۸۱۶۱۳۴۵۱۷۱۳۱۲۳۹۹۷۹۰۴

واکنش سروری به ادعای خودزنی شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۹

نایب رئیس شورای شهر تهران نسبت به اخباری مبنی بر خودزنی شهردار ناحیه سه منطقه ۱۹ واکنش نشان داد. – اخبار اجتماعی – به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ پرویز سروری درحاشیه برگزاری شصت و سومین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به فراهم شدن شرایط واریز..

واکنش سروری به ادعای خودزنی شهردار ناحیه 3 منطقه 19

نایب رئیس شورای شهر تهران نسبت به اخباری مبنی بر خودزنی شهردار ناحیه سه منطقه ۱۹ واکنش نشان داد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ پرویز سروری درحاشیه برگزاری شصت و سومین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به فراهم شدن شرایط واریز درآمدهای حاصل از جرایم به حساب شهرداری تهران، اظهار کرد: یکی از معضلاتی که درسطح کشور وجود دارد این است که شهرداری‌ها از یک درآمد پایدار به دلایل مختلف محروم بودند که خوشبختانه در دولت جدید و شهرداری شرایطی فراهم شده است که این مطالبات به حساب شهرداری تهران واریز شود.

وی اظهار امیدواری کرد: هرچه زودتر مطالبات شهرداری تهران از محل جرایم به حساب این نهاد واریز شود تا تحول خوبی در خصوص درامد پایدار شهری ایجاد شود.

نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: البته ما سالهاست از این درآمد محروم هستیم اما دولت چراغ سبز خوبی برای پرداخت این درآمدها نشان داده است.

سروری همچنین درخصوص آخرین پیگیری‌های ضرب و شتم و حمله به شهردار ناحیه سه منطقه ۱۹ و اخباری مبنی بر خودزنی شهردار ناحیه سه، اظهارکرد: ما در این‌باره هنوز صحت‌سنجی نکرده‌ایم و احتمال می‌دهیم که برخی‌ها هم جان بگیرند و هم آبرو.

وی تصریح کرد: مسئله اشاره شده یک موضوع تخصصی است که در دست بررسی است و این موضوع از طریق پزشک قانونی و نیروی انتظامی پیگیری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تصویر نامه‌ای منتسب به پزشکی قانونی غرب تهران در فضای مجازی در حال انتشار است که در آن عنوان شده با توجه به معاینه جراحت روی سر آقای سیدجواد هاشمی، احتمال حدوث این جراحت به وسیله خودزنی قویاً مطرح است.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران