کد خبر:8832
پ
۱۳۹۳۰۸۱۴۱۴۰۸۲۴۱۳۰۴۰۱۶۹۸۴

پیش‌بینی سیلاب‌های سهمگین در برخی استان‌ها/ هشدار ویژه سازمان هواشناسی برای ۴ استان جنوبی

رئیس مرکز ملی پایش، پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات جوی سازمان هواشناسی از تشدید فعالیت سامانه بارشی مونسون در جنوب کشور خبر داد. – اخبار اقتصادی – صادق ضیائیان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اشاره به پیش‌بینی سیلاب‌های سهمگین در برخ..

پیش‌بینی سیلاب‌های سهمگین در برخی استان‌ها/ هشدار ویژه سازمان هواشناسی برای 4 استان جنوبی

رئیس مرکز ملی پایش، پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات جوی سازمان هواشناسی از تشدید فعالیت سامانه بارشی مونسون در جنوب کشور خبر داد.

– اخبار اقتصادی –

صادق ضیائیان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اشاره به پیش‌بینی سیلاب‌های سهمگین در برخی مناطق کشور، اظهار کرد: از روز دوشنبه ۳ مرداد فعالیت سامانه بارشی مونسون در جنوب کشور تشدید می‌شود و به تبع آن برای استان سیستان و بلوچستان هشدار سطح زرد در خصوص وقوع سیلاب را صادر کرده‌ایم.

وی ادامه داد: از روز سه‌شنبه تا پنجشنبه (۴ تا ۶ مرداد) فعالیت سامانه بارشی گسترده‌تر شده و پهنه وسیع‌تری را در بر می‌گیرد.

وی افزود: بر این اساس استان‌های کرمان، فارس، بخش‌های جنوبی استان بوشهر و حتی استان یزد نیز درگیر بارش‌های سیل‌آسا خواهند شد.

رئیس مرکز ملی پایش، پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات جوی سازمان هواشناسی بیان کرد: عمده خطر این بارش‌ها برای استان‌های کرمان، فارس، سیستان و بلوچستان و هرمزگان است.

ضیائیان یادآور شد: هشدارها و توصیه‌های لازم در خصوص وقوع سیلاب را به دستگاه‌های و ارگان‌های دولتی داده‌ایم.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران