کد خبر:6618
پ
۱۴۰۰۰۲۰۱۱۷۳۶۳۳۱۵۴۲۲۶۱۲۰۰۴

کارنامه موفق دادگستری خراسان جنوبی در بازگشت کارخانه‌های تعطیل و به‌کارگیری کارگران تعدیل شده

گروه استان‌ها- معاون قضایی دادگستری استان خراسان جنوبی گفت: در دو سال اخیر شاهد موفقیت‌های زیادی در حوزه دادرسی و بازگشت کارخانه‌های تعطیل و به‌کارگیری کارگران تعدیل شده در استان بودیم. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، علی گلنارکا..

کارنامه موفق دادگستری خراسان جنوبی در بازگشت کارخانه‌های تعطیل و به‌کارگیری کارگران تعدیل شده

گروه استان‌ها- معاون قضایی دادگستری استان خراسان جنوبی گفت: در دو سال اخیر شاهد موفقیت‌های زیادی در حوزه دادرسی و بازگشت کارخانه‌های تعطیل و به‌کارگیری کارگران تعدیل شده در استان بودیم.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، علی گلنارکار صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری استان خراسان جنوبی که با حضور معاون اول قوه قضائیه در حال برگزاری است اظهار داشت: حجت‌الاسلام حمیدی در دو سال و ۹ ماه خدمتی که در استان خراسان جنوبی داشت دادگستری استان خراسان جنوبی توانست موفقیت‌های زیادی را کسب کند.

وی با بیان اینکه در دو سال گذشته در حوزه دادرسی، الکترونیک، دادگاه‌های آنلاین، کاهش زمان رسیدگی به پرونده‌های قضایی دادگستری خراسان جنوبی به درجات موفقیت زیادی رسیده است.

معاون حقوقی قوه قضائیه: بیش از ۵۰ درصد کارخانه‌های تعطیل‌ را می‌توان ۲ ساله فعال کرداحیا کارخانه‌های تعطیل شده استان لرستان در دولت سیزدهم/خمیر مایه دورود پس از ۱۳ سال تعطیلی به چرخه تولید بازگشت + فیلمامام جمعه ‌بروجرد: دولت کارخانه‌های تعطیل‌شده را احیا کند

معاون قضایی و معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان خراسان جنوبی با بیان اینکه در دو سال اخیر با تاسیس ۴ حوزه قضایی در نقاط محروم در سطح استان خراسان جنوبی دسترسی مردم راحت‌تر شده است گفت: حمایت از تولید و اشتغال، رفع مشکلات واحدهای تولیدی، اشتغال؛ رسیدگی یه مشکلات رفاهی حقوق کارگران مورد توجه خاص رئیس کل دادگستری استان بود.

گلنارکار گفت: جلسات شورای قضایی استان در دو سال گذشته با حضور رئیس کل به طور منظم برگزار شده و برگزاری جلسات برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل، بازگشت کارخانه‌های تعطیل و بازگشت کارگران تعدیل شده به جریان کار و اشتغال از دیگر برنامه‌ها در دو سال اخیر بود.

وی عنوان کرد: در جهت ایجاد هماهنگی پیشبرد اهداف سیاست ملی، تعامل سازنده بین دادگستری از طریق شورای تامین استان صورت گرفت و برگزاری جلسات منظم، توجه ویژه به مسائل فرهنگی درون بخشی، توجه به کارکنان و توجه به مسائل معیشتی کارگران، عنایت به پاسخگویی مردم، بررسی موضوعات، مراجعات در جهت رضایت‌مندی عمومی در جهت تحقق عدالت در مسیر دادگستری استان خراسان جنوبی بود.

انتهای پیام/۲۵۴/ح

فدراسیون صنعت نفت ایران