کد خبر:6174
پ
۱۴۰۰۰۱۳۱۱۰۱۲۴۵۶۶۲۲۲۶۰۰۹۶۴

کاهش قیمت نفت عربستان برای تحویل به آسیا و اروپا

عربستان قیمت نفت خام سبک عرب برای فروش به تمام مناطق به‌جز آمریکا را در ماه ژوئن پایین آورده است. قیمت فروش نفت این کشور به آمریکا تغییری ندارد. – اخبار اقتصادی – به‌گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، طبق گزارش شرکت آرامکو، عربستان قیمت نفت خام س..

کاهش قیمت نفت عربستان برای تحویل به آسیا و اروپا

عربستان قیمت نفت خام سبک عرب برای فروش به تمام مناطق به‌جز آمریکا را در ماه ژوئن پایین آورده است. قیمت فروش نفت این کشور به آمریکا تغییری ندارد.

– اخبار اقتصادی –

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، طبق گزارش شرکت آرامکو، عربستان قیمت نفت خام سبک عرب را برای تحویل به آسیا و اروپا در ماه ژوئن پایین آورده‌است.

قیمت شاخص نفت سبک عرب برای فروش در آمریکا در ماه ژوئن تغییری نسبت‌به ماه گذشته نداشته و ۵ دلار و ۶۵ سنت بالاتر از شاخص نفت خام ترش آرگوس بفروش می‌رسد.

نفت سبک عرب برای فروش در خاور دور در ماه ژوئن ۴ دلار و ۴۰ سنت بالاتر از متوسط شاخص‌های عمان و دبی خواهد بود. این اختلاف قیمت در ماه مه برابر با ۹ دلار و ۳۵ سنت بود.

افزایش صادرات نفت عربستان به بالاترین رقم طی ۲ سال گذشتهعربستان قیمت نفت خود را افزایش می‌دهد

اختلاف قیمت نفت سبک عرب برای خریداران شمال غرب اروپا نسبت‌به شاخص نفت برنت مثبت ۲ دلار و ۱۰ سنت است. این اختلاف قیمت در ماه مه برابر با مثبت ۴ دلار و ۶۰ سنت بود.

بزرگ‌ترین صادرکننده نفت دنیا به‌خاطر ترس از اختلال در عرضه نفت و گاز روسیه و بی‌ثباتی بازارهای جهانی انرژی، قیمت نفت خام خود برای تمام مناطق را در ماه مه افزایش داده بود.

انتهای پیام/۶

فدراسیون صنعت نفت ایران